Jak pracuji

Spolupráci stavíme na hodnotách, protože s našimi klienty pracujeme a chceme pracovat dlouhodobě. Vždy nastavujeme co možná nejférovější podmínky, aby byly pro obě strany jednohlasně výhodné. Společně budujeme hodnotný a perspektivní vztah.

Transparentnost

Zakládáme si na co nejvyšší otevřenosti a transparentnosti směrem ke klientům, kdy komunikujeme veškeré informace.

Pokora

Jednáme s pokorou a empatií. Našich klientů si nesmírně vážíme a respektujeme jejich rozhodnutí, která jsou pouze na nich.

Odbornost

Jsme vaším dlouhodobým partnerem. Pravidelně reportujeme výsledky a naše služby platíte převážně ze zisku vašich investic.

Partnerství

Jsme vaším dlouhodobým partnerem. Pravidelně reportujeme výsledky a naše služby platíte převážně ze zisku vašich investic.

Jak bude naše spolupráce probíhat?

I. Seznámení s námi

První schůzku vnímáme jako vzájemné poznání a nalezení společných hodnot pro budoucí spolupráci. Rádi zodpovíme dotazy v oblasti investic, abyste poznali, jak o nich přemýšlíme.

II. Sestavení investičního plánu

V případě, že se společně rozhodneme pro spolupráci, realizujeme schůzky, na kterých od vás zjišťujeme data, která budeme analyzovat a na základě nich sestavíme investiční plán.

Vzorový investiční plán ke stažení zdarma

III. Představení investičního plánu


Na základě informací o vás a o tom, jak dnes pracujete se svým majetkem, navrhneme individuální strategii, která vás jasně dovede k cílům, jako například finanční nezávislost.

Vzorový investiční plán ke stažení zdarma

IV. Realizace investičního plánu


Ihned po zapracování veškerých připomínek a odsouhlasení investičního plánu činíme kroky vedoucí k realizaci plánu. Tímto začíná naše vzájemná spolupráce, které si velice vážíme.

V. Výroční schůzky


Na základě výše majetku se pravidelně scházíme a reportujeme výsledky vašeho portfolia a majetku, o který se staráme v návaznosti k vašemu celkovému majetku.

V investovaní a ve tvorbě portfolií se inspiruji úspěšnými investory a institucemi, jako je například například Norský ropný fond, Nobelova nadace, Permanentní portfolio, Warren Buffet a portfolio nejbohatších lidí na světě.

Všechna tato portfolia jsou v něčem unikátní a výjimečná. Tyto instituce a investoři dosahují skvělých výsledků a někteří v historii udělali chyby, ze kterých se nyní mohu poučit a zakomponovat tyto strategie na české poměry pro českého investora. Dodržuji základní investiční pravidla a nastavené strategie, kterou získám na základě vašeho rizikového profilu.

WordPress Video Lightbox Plugin

Stáhnout analýzu dluhopisů

* povinné pole
   

Online konzultace ZDARMA

Pro dokončení objednávky prosím pokračujte vybráním datumu a času.