Jak pracuji

Spolupráci stavíme na hodnotách, protože s našimi klienty pracujeme a chceme pracovat dlouhodobě. Vždy nastavujeme co možná nejférovější podmínky, aby byly pro obě strany jednohlasně výhodné. Společně budujeme hodnotný a perspektivní vztah.

Transparentnost

Zakládáme si na co nejvyšší otevřenosti a transparentnosti směrem ke klientům, kdy komunikujeme veškeré informace.

Pokora

Jednáme s pokorou a empatií. Našich klientů si nesmírně vážíme a respektujeme jejich rozhodnutí, která jsou pouze na nich.

Odbornost

Jsme vaším dlouhodobým partnerem. Pravidelně reportujeme výsledky a naše služby platíte převážně ze zisku vašich investic.

Partnerství

Jsme vaším dlouhodobým partnerem. Pravidelně reportujeme výsledky a naše služby platíte převážně ze zisku vašich investic.

Šetřím vám čas

Starám se o vaše finance, abyste se mohli věnovat své rodině, dětem a svým koníčkům. Vím, že na vlastní investice nemáte čas nebo se jim věnovat nechcete, a raději čas využijete pro jiné činnosti a správu finančních prostředků necháte na profesionály.

Jsem vaším partnerem

Buduji s vámi dlouhodobý vztah, ze kterého benefitují obě strany. Nejsem prodejce, ale obchodní partner, který s vámi sedí na jedné straně stolu. Veškeré kroky, které vám doporučuji s financemi udělat, dostanete písemně podložené. Víte přesně, jak se budu chovat a komunikovat v době krize (propadů) a v době, kdy trhy rostou. Jsem vaším partnerem i konzultantem zároveň. Mým cílem je bezpečně ochránit váš majetek a zhodnotit ho. Pokud váš majetek roste, naše odměna je vyšší.

Zakládám si na pevných hodnotách

Odbornost, pokora, partnerství a transparentnost jsou 4 hlavní pilíře, na kterých stojí mé služby. Díky nim vám mohu radit tak, jak si myslím, že je pro vás nejlepší. Když něco nebude ve vašem portfoliu dávat smysl, řeknu vám to narovinu.

Vždy víte, za co platíte

Jedna z mých nejdůležitějších hodnot je transparentnost. Zakládám si na tom, že vždy víte, za co platíte a proč. Chci si udržet svou nezávislost a nechci se dostat do střetu zájmů v případě, že by mě platila třetí strana. Na odměně, kterou za mé služby od vás dostanu, se předem dohodneme. Jsem odměňován na základě tzv. servis fee v kombinaci s výkonnostní odměnou ze zisku. Nikdy vám tedy nebudu do portfolia nabízet nejdražší investiční nástroje s vysokou marží, ale naopak se vám budu vždy snažit náklady na správu ušetřit.

Jak bude naše spolupráce probíhat?

I. Seznámení s námi

První schůzku vnímáme jako vzájemné poznání a nalezení společných hodnot pro budoucí spolupráci. Rádi zodpovíme dotazy v oblasti investic, abyste poznali, jak o nich přemýšlíme.

II. Sestavení investičního plánu

V případě, že se společně rozhodneme pro spolupráci, realizujeme schůzky, na kterých od vás zjišťujeme data, která budeme analyzovat a na základě nich sestavíme investiční plán.

Vzorový investiční plán ke stažení zdarma

III. Představení investičního plánu


Na základě informací o vás a o tom, jak dnes pracujete se svým majetkem, navrhneme individuální strategii, která vás jasně dovede k cílům, jako například finanční nezávislost.

Vzorový investiční plán ke stažení zdarma

IV. Realizace investičního plánu


Ihned po zapracování veškerých připomínek a odsouhlasení investičního plánu činíme kroky vedoucí k realizaci plánu. Tímto začíná naše vzájemná spolupráce, které si velice vážíme.

V. Výroční schůzky


Na základě výše majetku se pravidelně scházíme a reportujeme výsledky vašeho portfolia a majetku, o který se staráme v návaznosti k vašemu celkovému majetku.

V investovaní a ve tvorbě portfolií se inspiruji úspěšnými investory a institucemi, jako je například například Norský ropný fond, Nobelova nadace, Permanentní portfolio, Warren Buffet a portfolio nejbohatších lidí na světě.

Všechna tato portfolia jsou v něčem unikátní a výjimečná. Tyto instituce a investoři dosahují skvělých výsledků a někteří v historii udělali chyby, ze kterých se nyní mohu poučit a zakomponovat tyto strategie na české poměry pro českého investora. Dodržuji základní investiční pravidla a nastavené strategie, kterou získám na základě vašeho rizikového profilu.

WordPress Video Lightbox Plugin

Stáhnout analýzu dluhopisů

* povinné pole
   

Online konzultace ZDARMA

Pro dokončení objednávky prosím pokračujte vybráním datumu a času.