Jak pracuji

Spolupráci stavíme na hodnotách, protože s našimi klienty pracujeme a chceme pracovat dlouhodobě. Vždy nastavujeme co možná nejférovější podmínky, aby byly pro obě strany jednohlasně výhodné. Společně budujeme hodnotný a perspektivní vztah.

Transparentnost

Zakládáme si na co nejvyšší otevřenosti a transparentnosti směrem ke klientům, kdy komunikujeme veškeré informace.

Pokora

Jednáme s pokorou a empatií. Našich klientů si nesmírně vážíme a respektujeme jejich rozhodnutí, která jsou pouze na nich.

Odbornost

Jsme vaším dlouhodobým partnerem. Pravidelně reportujeme výsledky a naše služby platíte převážně ze zisku vašich investic.

Partnerství

Jsme vaším dlouhodobým partnerem. Pravidelně reportujeme výsledky a naše služby platíte převážně ze zisku vašich investic.

Jak bude naše spolupráce probíhat?

I. Seznámení s námi

První schůzku vnímáme jako vzájemné poznání a nalezení společných hodnot pro budoucí spolupráci. Rádi zodpovíme dotazy v oblasti investic, abyste poznali, jak o nich přemýšlíme.

II. Sestavení investičního plánu

V případě, že se společně rozhodneme pro spolupráci, realizujeme schůzky, na kterých od vás zjišťujeme data, která budeme analyzovat a na základě nich sestavíme investiční plán.

Vzorový investiční plán ke stažení zdarma

III. Představení investičního plánu


Na základě informací o vás a o tom, jak dnes pracujete se svým majetkem, navrhneme individuální strategii, která vás jasně dovede k cílům, jako například finanční nezávislost.

Vzorový investiční plán ke stažení zdarma

IV. Realizace investičního plánu


Ihned po zapracování veškerých připomínek a odsouhlasení investičního plánu činíme kroky vedoucí k realizaci plánu. Tímto začíná naše vzájemná spolupráce, které si velice vážíme.

V. Výroční schůzky


Na základě výše majetku se pravidelně scházíme a reportujeme výsledky vašeho portfolia a majetku, o který se staráme v návaznosti k vašemu celkovému majetku.

V investovaní a ve tvorbě portfolií se inspiruji úspěšnými investory a institucemi, jako je například například Norský ropný fond, Nobelova nadace, Permanentní portfolio, Warren Buffet a portfolio nejbohatších lidí na světě.

Všechna tato portfolia jsou v něčem unikátní a výjimečná. Tyto instituce a investoři dosahují skvělých výsledků a někteří v historii udělali chyby, ze kterých se nyní mohu poučit a zakomponovat tyto strategie na české poměry pro českého investora. Dodržuji základní investiční pravidla a nastavené strategie, kterou získám na základě vašeho rizikového profilu.

Máte zájem o moji spolupráci?

Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů
WordPress Video Lightbox Plugin

Nenašli jste konkrétní informaci, kterou jste hledali?

Nevadí. Nechte nám na sebe kontaktní údaje, my se Vám ozveme.

Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů

Stáhnout analýzu dluhopisů

* povinné pole
   

Online konzultace ZDARMA

Pro dokončení objednávky prosím pokračujte vybráním datumu a času.