reference

Co o mně říkají klienti?

Už od první schůzky působí Honza jako profesionál. Pomohl mi jak s pojištěním nemovitosti, tak i s pojištěnim celé mé rodiny. Společně jsme letos refinancovali úvěr od ČMSS, ze které nás dokázal vyvázat a našel na trhu nový produkt, který vyhovoval přimo mě na míru. V současné době řešíme spoření pro děti a i v tom nám Honza dokázal nabídnout řešení. Takže za mě mohu jedině doporučit!!!

Jan je skutečný profesionál ve svém oboru. Zatím nebyla otázka, kterou by mi neodpověděl. Ikdyž to se mnou jako klientem nemá jednoduché, vždy je o krok napřed a dokáže mě nasměrovat a usměrnit. Děkuji Honzo.

Byl jsem velmi mile překvapen a doposud jsem spokojen. Pan Sušánka je opravdový finanční poradce, nikoliv prodejce pojištění, které každý zná. Spolupracuje se mnou na systematickém finanční plánu do budoucna a díky němu jsem přehodnotil některé pohledy na věc ve svůj prospěch.

Pan Sušánka je skutečným finančním poradcem nikoliv prodejcem pojištění nebo investičních produktů. Jeho velkou přidanou hodnotou jsou bezesporu hluboké znalosti v oboru financí, profesionalita, lidský přístup, trpělivost a pochopení. Velmi jsem ocenila, že mi vše trpělivě vysvětlil, předložil mi několik nabídek, které jsme spolu porovnali a vybrali produkt, který byl s ohledem na celkovou situaci i budoucí plány mé rodiny nejlepší. Nad rámec všeho jsem dostala mnoho cenných rad do budoucna. Klient je u pana Jana Sušánky na prvním místě. Mohu jedině doporučit!

Pan Sušánka mi pomohl nejen v oblasti investic, ale zrevidoval i další finanční produkty, které využívám a pomohl mi s jejich optimálnějším nastavením. Je profesionál ve svém oboru, má velký přehled nejen o investování, ale i o dalších finančních produktech, jejich právních aspektech, výhodách a nevýhodách. Máš široký záběr, je velmi transparentní a ochotný do detailu vysvětlit vše, co klient vysvětlit potřebuje. Oceňuji také jeho přesnost, rychlost a dodržování termínů, které byly dohodnuty.

Myslím, že jako většina lidí, jsem velmi nedůvěřivá, co se týče peněz a jejich investování. Nepřeháním, ale hledala jsem více než pět let, mluvila jsem skoro s desítkou lidí, kteří něco nabízeli v oblasti investic. Minulý rok jsme konečně učinili rozhodnutí a svěřili jsme naše rodinné peníze do rukou pana Sušanky. Velmi oceňuji jeho trpělivost, profesionalitu a hlavně milost s kterou s námi jednal. Mohu jednoznačně doporučit. Budete v dobrých rukách.

Ocenili jsme profesionální přístup v řešení otázky pojištění naší nemovitosti, pro společenství vlastníků. Rychlost, znalost produktu napříč trhem, příjemné vystupování. Po zkušenosti s jinými poradci, mohu Honzu jen doporučit.

Jan has overcome my expectations by his proactive and client oriented approach. He does excel in making sure that a client is on the top of things. Jan pays extra attention to detail but also makes sure that his client understands everything clearly and therefore can take decisions without being worried.

Pan Sušánka nám s manželem zrevidoval a pomohl zoptimalizovat jak naše stávající pojistné smlouvy tak i investiční aktivity. Ocenili jsme zejména úroveň poradenské činnosti, vstřícnost a flexibilitu pana Sušánky během všech jednání. Jeho služby můžeme jen doporučit!

Honzu mohu vřele doporučit. Má smysl pro celkový obraz i detail. Pracuje velmi rychle, empaticky a vybírá nejlepší řešení pro klienta. Má bohaté zkušenosti a je moc znát, že na sobě kontinuálně pracuje.

Se službami pana Sušánky jsem nadmíru spokojený. Jeho osobní přístup a zájem o klienta mě mile překvapil. Vřele doporučuji jeho služby.

Na panu Sušánkovi jsem velmi ocenil profesionální přístup, jeho finanční plán splnil všechny mé očekávání.

Pan Sušánka spravuje finace moje, manželky i syna a jsme s ním velice spokojeni. Je spolehlivý, flexibilní a velice fundovaný ve svém oboru, vřele všem doporučuji jeho služby.

Pan Sušánka mi pomohl sestavit investiční portfolio, jelikož jsem chtěl začít své finanční prostředky odkládat na místo, kde se budou zhodnocovat. Dále jsem uzavřel penzijní připojištění, poradil mi s náklady do firmy, rovněž pomohl zřídit životní pojištění a pojištění odpovědnosti firmy. A mimo to jsem kývnul také na právní servis v případě, že nastane nutnost něco řešit. Jeho služby tedy splnily mé očekávání.

Děkujeme za poradenství v oblasti investic a pojištění. Nastavení na míru dnes u pojišťoven není úplnou samozřejmostí za rozumnou cenu. S panem Sušánkou se nám to podařilo. Oceňujeme flexibilitu, zájem a výběr produktu, který věříme, že se v budoucnu zúročí.

Pan Jan Sušánka se stará o moje finance k mé spokojenosti již několik let. Je vždy ochotný, vstřícný, odborně fundovaný a na jednání připravený. Na moje dotazy odpovídá ihned, případně rychle získá potřebné informace. Upozorňuje na závažné události na finančních trzích a pokud je potřeba, tak navrhne změny portfolia v prospěch klienta.

Se službami pana Sušánky jsem velice spokojená. Je velmi důsledný na práci, ochotný a trpělivý ke klientům. Pojištění přizpůsobí Vašim potřebám. Časově je velmi flexibilní a mohu jeho služby vřele doporučit.

S Honzou jsem měla možnost se potkat v rámci spolupráce v České pojišťovně. Je velice pečlivý, zodpovědný a svou práci bere velmi vážně. Vážím si jeho přístupu ke klientům, vysoké profesionality, velké odbornosti a zároveň lidskosti.

S panem Sušánkou jsme společně v krátkém čase dali dohromady můj finanční plán a zrevidovali veškerá pojištění. Ve výsledku pro mne vše znamenalo zásadní úspory, pokrytí všech rizik a zvýšení výnosu investic. Velice doporučuji služby, pan Sušánka je velice orientovaný a projevuje maximální profesionalitu a individuální péči u každého jednotlivého klienta.

Honza nejprve zanalyzoval mé stávající pojištění, které jsme poté vyhodnotili jako nevyhovující. Následně pro mě Honza připravil novou nabídku, kde zohlednil všechny stávající faktory. Oceňuji zejména jeho detailní porozumění produktu a snaze připravit nabídku přímo mně na míru. Časově je velmi flexibilní a mohu jeho služby vřele doporučit.

Pan Sušánka je velmi kvalitní poradce a jako každý správný poradce s klientem plánuje, dělá práci dle určitých standardů a umí spravovat klientovo investiční portfolio. Tyto služby pan Sušánka ovládá, a proto bych jeho služby všem velmi doporučil.

Poslechnout si o investičních nástrojích od samotného mistra, bylo pozoruhodné. Vlastně jsem ani nic jiného nečekala od certifikovaného finančního poradce, jak z profesní stránky, tak z lidské - profesionální a individuální přístup ke klientovi. Mohu doporučit všem co chtějí dobře zajistit a zhodnotit své finance.

Jakožto student vysoké školy, který se připravuje na život po ukončení studií, jsem velice rád za to, že mi s touto přípravou pomáhá právě Honza. Moc dobře totiž ví, který produkt a kterou cestu přesně zvolit, aby byl můj start do samostatného života co nejsnadnější a bez zbytečných komplikací. Už jen Honzova elitní kvalifikace mě ujišťuje v tom, že právě on je ten pravý, kdo mi má s věcmi okolo financí radit. Navíc je velmi nápomocný, ochotný a jeho jednání je nejen profesionální, ale i velice přátelské. Jsem rád, že mohu své záležitosti konzultovat právě s ním, cítím se být v dobrých rukách.