Jak investují dolaroví milionáři v době vysoké inflace

SLEDUJTE WEBINÁŘ ZDARMA

„Jak investují dolaroví milionáři v době vysoké inflace​“

Po dlouhé době zažíváme období s vysokou inflací. V USA se inflace dostala na nejvyšší úroveň za posledních 40 let. V ČR inflace na začátku roku 2022 atakuje hranici 10%.

Akciové trhy jsou nervózní z očekávaných kroků centrálních bank. FED postupně ukončuje podporu trhů v podobě masivního nakupování dluhopisů a velmi brzy začne zvedat základní sazby.

Nervozitu na trzích přiživuje válka mezi UkrajinouRuskem a nevyzpytatelné kroky prezidenta Putina.

Akciové trhy od počátku roku poklesly o cca 10 a více %.

Webinář proběhne 10.3.2022 od 18:00 hodin a je naplánován maximálně na dvě hodiny.

Kdo jsme

Jan Sušánka, EFP

Jan Sušánka, EFP

Investiční poradce a majitel společnosti Sušánka & partneři, s.r.o. specializující se na honorované investiční poradenství s odměnou převážně ze zisku. Klienti Honzy jsou úspěšní majitelé firem, IT odobornícivrcholoví manažeři, kteří disponují majetkem 20 milionů a více.

Pavel Černík

Investiční analytik a poradce společnosti – Klienti Pavla jsou úspěšní majitelé firem, IT odbornícivrcholoví manažeři. Disponují majetkem 2 – 20 milionů a více (nebo mají zdroje pro dosažení takového majetku), obvykle nemají časové kapacity pro kvalitní péči o finanční majetek a ocení profesionální a vysoce odborné poradenství.

Proč byste si neměli nechat webinář ujít?

Co můžeme pod vlivem inflace, rostoucích sazeb a válečného konfliktu od finančních trhů očekávat? 

Jak má na současnou situaci reagovat dlouhodobý investor? A má vůbec zásadně reagovat?

Jak v takové chvíli chrání svůj majetek dolaroví milionáři?

Co má dělat člověk, který dosud neinvestoval, ale potřebuje ochránit svůj finanční majetek před inflací?

Jak naložit s prostředky z prodeje firmy, či nemovitosti?

Do jakých aktiv v současnosti investovat, když mám volné prostředky, kterými chci posílit své investiční portfolio?

 

 

Pro koho je webinář určen?

Reference

Za roky spolupráce se Sušánka & partneři musím konstatovat, že jsem spokojená. Pokud hledáte poradce a společnost z oblasti investičního poradenství, která k vám bude 100% transparentní, jejich odměna bude převážně podílem na zisku a cílem pro Vás bude převážně ochrana Vašeho majetku + nějaké procento nad inflaci – mám pro Vás řešení, které jsem sama využila. Jako investorka z privátní banky mám velké srovnání se službou privátní banky v České republice. Vím, že v Sušánka&partneři jsem v dobrých rukou. Mé finanční prostředky se zhodnocují pár procent nad inflaci a já mohu klidně spát. Toto jsem v privátní bance nikdy nezažila a hodnota mých prostředků se spíše snižovala. Na spolupráci si nejvíce cením velké profesionality, transparentnosti a jasných argumentů, proč navrhovaná úprava portfolia dává smysl. Společnost se mnou pravidelně komunikuje formou kvartálních reportů a já přesně vím, jak se mým investicím daří. Mají jasně danou strategii a plán, kterého se drží, a které mají dlouholeté výsledky. Za dobu spolupráce mohu konstatovat, že firma a osoba Jana Sušánky udělala velký krok kupředu a stále více zlepšují své služby a servis. Díky nim jsem část portfolia převedla do Švýcarska, kde cítím větší zabezpečení svého majetku a mohu využívat půjčení hotovosti proti zástavě investičního portfolia. Pokud hledáte poradce, který nabízí službu západního světa, Sušánka & partneři by pro Vás měla být jasná volba. . Investorka, 58 let, 18,5 mil. Kč
Investorka, 58 let, 18,5 mil. Kč
WordPress Video Lightbox Plugin

Nenašli jste konkrétní informaci, kterou jste hledali?

Nevadí. Nechte nám na sebe kontaktní údaje, my se Vám ozveme.

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů

Stáhnout analýzu dluhopisů

Online konzultace ZDARMA

Pro dokončení objednávky prosím pokračujte vybráním datumu a času.