Přechod z provizního na placené poradenství

SLEDUJTE WEBINÁŘ

„Přechod z provizního na placené poradenství“

Tento webinář je určen všem finančním a investičním poradcům, kteří se zabývají myšlenkou přechodu z provizního na placené poradenství a nechtějí neustále shánět nové klienty.

Webinář bude praktický – podělíme se s vámi o naše zkušenosti z praxe.

Představíme si všechny druhy placeného poradenství a rozdíly mezi nimi. Jak o placeném poradenství přemýšlet, čeho se vyvarovat a jak docílit toho, aby vám placené poradenství fungovalo v praxi.

Webinář proběhne 8.4.2021 od 17:00 hodin a je naplánován maximálně na dvě hodiny.

Kdo jsme

Josef Soumar, EFA

Josef Soumar, EFA

Josef Soumar, EFA – Spolumajitel společnosti Finančníci s.r.o. specializující se na kompletní ekonomické finanční plánování, včetně krizových plánu a služeb wealth managmentu. Josef začínal s placeným poradenstvím již v roce 2015 a podělí se s vámi o své zkušenosti z praxe. Josefovými klienty jsou nejčastěji menší podnikatelé, lékaři, daňoví poradci a právníci
Jan Sušánka, EFP

Jan Sušánka, EFP

Jan Sušánka, EFP – Investiční poradce a majitel společnosti Sušánka & partneři, s.r.o. specializující se na honorované investiční poradenství s odměnou převážně ze zisku. Honza začínal s honorovaným poradenstvím v roce 2016 a poradí vám, jak správně přemýšlet o honorovaném investičním poradenství, jak správně vytvořit brand a osobnost poradce směrem ke klientům či jak zaujmout tzv. dolarové milionáře.

Proč byste si neměli nechat webinář ujít?

Pokud jste poradce, který uvažuje o placeném poradenství, tak tento webinář je právě pro vás.

Cena webináře je 990,- Kč vč. DPH a jeho součástí je vstup do záznamové místnosti. Po skončení webináře všichni účastníci dostanou prezentaci v pdf formátu s návodem v bodech, co udělat pro přechod k placenému poradenství a na co si dát pozor, tak abyste mohli placené poradenství začít používat v praxi.

Věříme, že Vám webinář pomůže přechod nastartovat a nasměřuje vaše podnikání v tomto segmentu.

Reference

Honza mě přesvědčil svým přístupem a odborností. Na trhu je mraky různých poradců, kteří Vám tlačí co je hlavně pro ně nebo pro jejich ústav výhodné, nejsou schopni větší argumentace. Honza díky své odbornosti, zkušenostem, ale i faktu, že v podstatě jediné co má je jeho jméno, které je zároveň i absolutní reference, si nemůže dovolit dělat takové krátkozrakosti jako většina finančních expertů. S takovými lidmi je radost spolupracovat a přeji mu ať mu to dlouho vydrží 🙂
Martin Klofanda
Martin Klofanda
Konzultant - Klofanda.cz
WordPress Video Lightbox Plugin

Objednávka webináře

Pro dokončení objednávky prosím vyplňte formulář níže.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Nenašli jste konkrétní informaci, kterou jste hledali?

Nevadí. Nechte nám na sebe kontaktní údaje, my se Vám ozveme.

Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů

Stáhnout analýzu dluhopisů

* povinné pole
   

Online konzultace ZDARMA

Pro dokončení objednávky prosím pokračujte vybráním datumu a času.