Přechod z provizního na placené poradenství

SLEDUJTE WEBINÁŘ

„Přechod z provizního na placené poradenství“

Tento webinář je určen všem finančním a investičním poradcům, kteří se zabývají myšlenkou přechodu z provizního na placené poradenství a nechtějí neustále shánět nové klienty.

Webinář bude praktický – podělíme se s vámi o naše zkušenosti z praxe.

Představíme si všechny druhy placeného poradenství a rozdíly mezi nimi. Jak o placeném poradenství přemýšlet, čeho se vyvarovat a jak docílit toho, aby vám placené poradenství fungovalo v praxi.

Webinář proběhne 8.4.2021 od 17:00 hodin a je naplánován maximálně na dvě hodiny.

Kdo jsme

Josef Soumar, EFA

Josef Soumar, EFA

Josef Soumar, EFA – Spolumajitel společnosti Finančníci s.r.o. specializující se na kompletní ekonomické finanční plánování, včetně krizových plánu a služeb wealth managmentu. Josef začínal s placeným poradenstvím již v roce 2015 a podělí se s vámi o své zkušenosti z praxe. Josefovými klienty jsou nejčastěji menší podnikatelé, lékaři, daňoví poradci a právníci
Jan Sušánka, EFP

Jan Sušánka, EFP

Jan Sušánka, EFP – Investiční poradce a majitel společnosti Sušánka & partneři, s.r.o. specializující se na honorované investiční poradenství s odměnou převážně ze zisku. Honza začínal s honorovaným poradenstvím v roce 2016 a poradí vám, jak správně přemýšlet o honorovaném investičním poradenství, jak správně vytvořit brand a osobnost poradce směrem ke klientům či jak zaujmout tzv. dolarové milionáře.

Proč byste si neměli nechat webinář ujít?

Pokud jste poradce, který uvažuje o placeném poradenství, tak tento webinář je právě pro vás.

Cena webináře je 990,- Kč vč. DPH a jeho součástí je vstup do záznamové místnosti. Po skončení webináře všichni účastníci dostanou prezentaci v pdf formátu s návodem v bodech, co udělat pro přechod k placenému poradenství a na co si dát pozor, tak abyste mohli placené poradenství začít používat v praxi.

Věříme, že Vám webinář pomůže přechod nastartovat a nasměřuje vaše podnikání v tomto segmentu.

Reference

Honza mě přesvědčil svým přístupem a odborností. Na trhu je mraky různých poradců, kteří Vám tlačí co je hlavně pro ně nebo pro jejich ústav výhodné, nejsou schopni větší argumentace. Honza díky své odbornosti, zkušenostem, ale i faktu, že v podstatě jediné co má je jeho jméno, které je zároveň i absolutní reference, si nemůže dovolit dělat takové krátkozrakosti jako většina finančních expertů. S takovými lidmi je radost spolupracovat a přeji mu ať mu to dlouho vydrží 🙂
Martin Klofanda
Martin Klofanda
Konzultant - Klofanda.cz
WordPress Video Lightbox Plugin

Objednávka webináře

Pro dokončení objednávky prosím vyplňte formulář níže.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Nenašli jste konkrétní informaci, kterou jste hledali?

Nevadí. Nechte nám na sebe kontaktní údaje, my se Vám ozveme.

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů

Stáhnout analýzu dluhopisů

Online konzultace ZDARMA

Pro dokončení objednávky prosím pokračujte vybráním datumu a času.