Zdanění investic a aktuality na kapitálových trzích

Zdanění investic

Sledujte webinář zdarma

„Zdanění investic a aktuality na kapitálových trzích“

Pomalu se blíží doba, kdy hodně investorů začíná řešit, jak zdanit své výnosy z investic, a proto jsme se rozhodli pro Vás část webináře zaměřit na zdanění in-vestic.

Jak správně a legálně danit výnosy z investic? Tomuto tématu se budeme společně věnovat na našem dalším webináři. Součástí webináře budou dva exkluzivní hosté majitelka účetní a daňové kanceláře Šárka Pelikánová ze společnosti Connect Economic Group a její kolega Tomáš Navrátil.

 

Webinář se bude konat dne 8.12. 2020 od 18:00 hodin.

Webinář je naplánován pouze v jednom termínu a nepočítáme se záznamem. Proto si prosím naplánujte čas a zúčastněte se našeho živého vysílání, které se již nemusí opakovat.

Jan Sušánka, EFP

Jan Sušánka, EFP

Autor e-booku Principy moudrého investora
Tvůrce podcastu Podnikatelská mysl

Věříme, že vám tento webinář pomůže v tom, jak správně danit investice, jak přistupovat k danění výnosů z vašich investic a také, že se lépe zorientujete v aktuální situaci na kapitálových trzích.

Proč byste si neměli nechat webinář ujít?

Náš investiční poradce Jan Sušánka, EFP a majitel společnosti Sušánka & partneři s.r.o. vám prvních 30 minut webináře ukáže a popíše situaci na kapitálových trzích za poslední období. Budeme se věnovat vývoji ekonomiky a trhů v ČR a ve světě, a jak se na kapitálových trzích dnes chovat. Následně dostanou prostor naši hosté, kteří ve 35-40 minutách pro Vás připravili témata z oblasti danění investic. Poté se bude opět věnovat Jan Sušánka kapitálovým trhů a jak dnes na trzích investovat.

Exkluzivní hosté: Šárka Pelikánova, Tomáš Navrátil.

Šárka Pelikánová je majitelkou účetní a daňové kanceláře Connect Economic Group.
www.connectgroup.cz

Šárka Pelikánová začala podnikat ve 22 letech, dnes řídí vlastní úspěšnou účetní a daňovou kancelář, rodinnou firmu Connect Economic Group (CEG). Zároveň vede seminář Základy účetnictví a daní pro podnikatele, kde jak začínajícím i pokročilým podnikatelům radí, na co si mají dávat pozor a jak mít v účetnictví a daních vše v pořádku. Šárka pracovala v Japonsku jako analytička v investičním fondu a studovala tam MBA. Poté, co se vrátila zpět do České republiky, založila firmu CEG.

Reference

Honza mě přesvědčil svým přístupem a odborností. Na trhu je mraky různých poradců, kteří Vám tlačí co je hlavně pro ně nebo pro jejich ústav výhodné, nejsou schopni větší argumentace. Honza díky své odbornosti, zkušenostem, ale i faktu, že v podstatě jediné co má je jeho jméno, které je zároveň i absolutní reference, si nemůže dovolit dělat takové krátkozrakosti jako většina finančních expertů. S takovými lidmi je radost spolupracovat a přeji mu ať mu to dlouho vydrží 🙂
Martin Klofanda
Martin Klofanda
Konzultant - Klofanda.cz
WordPress Video Lightbox Plugin

Nenašli jste konkrétní informaci, kterou jste hledali?

Nevadí. Nechte nám na sebe kontaktní údaje, my se Vám ozveme.

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů

Stáhnout analýzu dluhopisů

Online konzultace ZDARMA

Pro dokončení objednávky prosím pokračujte vybráním datumu a času.