Zdanění investic a aktuality na kapitálových trzích

Zdanění investic

Sledujte webinář zdarma

„Zdanění investic a aktuality na kapitálových trzích“

Pomalu se blíží doba, kdy hodně investorů začíná řešit, jak zdanit své výnosy z investic, a proto jsme se rozhodli pro Vás část webináře zaměřit na zdanění in-vestic.

Jak správně a legálně danit výnosy z investic? Tomuto tématu se budeme společně věnovat na našem dalším webináři. Součástí webináře budou dva exkluzivní hosté majitelka účetní a daňové kanceláře Šárka Pelikánová ze společnosti Connect Economic Group a její kolega Tomáš Navrátil.

 

Webinář se bude konat dne 8.12. 2020 od 18:00 hodin.

Webinář je naplánován pouze v jednom termínu a nepočítáme se záznamem. Proto si prosím naplánujte čas a zúčastněte se našeho živého vysílání, které se již nemusí opakovat.

Jan Sušánka, EFP

Jan Sušánka, EFP

Věříme, že vám tento webinář pomůže v tom, jak správně danit investice, jak přistupovat k danění výnosů z vašich investic a také, že se lépe zorientujete v aktuální situaci na kapitálových trzích.

Proč byste si neměli nechat webinář ujít?

Náš investiční poradce Jan Sušánka, EFP a majitel společnosti Sušánka & partneři s.r.o. vám prvních 30 minut webináře ukáže a popíše situaci na kapitálových trzích za poslední období. Budeme se věnovat vývoji ekonomiky a trhů v ČR a ve světě, a jak se na kapitálových trzích dnes chovat. Následně dostanou prostor naši hosté, kteří ve 35-40 minutách pro Vás připravili témata z oblasti danění investic. Poté se bude opět věnovat Jan Sušánka kapitálovým trhů a jak dnes na trzích investovat.

Exkluzivní hosté: Šárka Pelikánova, Tomáš Navrátil.

Šárka Pelikánová je majitelkou účetní a daňové kanceláře Connect Economic Group.
www.connectgroup.cz

Šárka Pelikánová začala podnikat ve 22 letech, dnes řídí vlastní úspěšnou účetní a daňovou kancelář, rodinnou firmu Connect Economic Group (CEG). Zároveň vede seminář Základy účetnictví a daní pro podnikatele, kde jak začínajícím i pokročilým podnikatelům radí, na co si mají dávat pozor a jak mít v účetnictví a daních vše v pořádku. Šárka pracovala v Japonsku jako analytička v investičním fondu a studovala tam MBA. Poté, co se vrátila zpět do České republiky, založila firmu CEG.

Reference

Honza mě přesvědčil svým přístupem a odborností. Na trhu je mraky různých poradců, kteří Vám tlačí co je hlavně pro ně nebo pro jejich ústav výhodné, nejsou schopni větší argumentace. Honza díky své odbornosti, zkušenostem, ale i faktu, že v podstatě jediné co má je jeho jméno, které je zároveň i absolutní reference, si nemůže dovolit dělat takové krátkozrakosti jako většina finančních expertů. S takovými lidmi je radost spolupracovat a přeji mu ať mu to dlouho vydrží 🙂
Martin Klofanda
Martin Klofanda
Konzultant - Klofanda.cz
WordPress Video Lightbox Plugin

Nenašli jste konkrétní informaci, kterou jste hledali?

Nevadí. Nechte nám na sebe kontaktní údaje, my se Vám ozveme.

Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů

Stáhnout analýzu dluhopisů

* povinné pole
   

Online konzultace ZDARMA

Pro dokončení objednávky prosím pokračujte vybráním datumu a času.