Analýza

Jak investovat v roce 2024

Vítejte na naší stránce analýzy „Jak investovat v roce 2024: Inspirace pro multimilionáře“. Tento dokument, který připravujeme pro naše investory a čtenáře, je klíčem k pochopení aktuálních trendů a příležitostí v investičním světě. 

Rok 2023 byl velmi zajímavý a dynamický rok, který zasáhl investory na celém světě. Byl plný výzev, ale nabídl také zajímavé příležitosti pro ty, kdo byli ochotni akceptovat vyšší riziko a adaptovali se na rychle se měnící podmínky.

Hlavní události roku:

Co v analýze najdete?

Komu je analýza určena?

4 hlavní důvody, proč si analýzu stáhnout

Reference

Investorka, 60 let

170 mil. Kč

Za roky spolupráce se Sušánka & partneři musím konstatovat, že jsem spokojená. Pokud hledáte poradce a společnost z oblasti investičního poradenství, která k Vám bude 100% transparentní, jejich odměna bude převážně z podílu na zisku a cílem pro Vás bude zejména ochrana Vašeho majetku + nějaké procento nad inflaci – mám pro Vás řešení, které jsem sama využila. Jako investorka z privátní banky mám velké srovnání se službou privátní banky v České republice. Vím, že v Sušánka & partneři jsem v dobrých rukou. Mé finanční prostředky se zhodnocují pár procent nad inflaci a já mohu klidně spát. Toto jsem v privátní bance nikdy nezažila a hodnota mých prostředků se spíše snižovala. Na spolupráci si nejvíce cením velké profesionality, transparentnosti a jasných argumentů, proč navrhovaná úprava portfolia dává smysl. Společnost se mnou pravidelně komunikuje formou kvartálních reportů a já přesně vím, jak se mým investicím daří. Mají jasně danou strategii a plán, kterých se drží a které mají dlouhodobé výsledky. 

Za dobu spolupráce mohu konstatovat, že firma a osoba Jana Sušánky udělala velký krok kupředu a stále své služby a servis zlepšují. Díky nim jsem část portfolia převedla do Švýcarska, kde cítím větší zabezpečení svého majetku a mohu využívat půjčení hotovosti proti zástavě investičního portfolia. Pokud hledáte poradce, který nabízí službu západního světa, Sušánka & partneři by pro Vás měla být jasná volba.

Sestavte si dlouhodobé investiční portfolio pro rok 2024.

WordPress Lightbox

Stažení analýzy
Jak investovat v roce 2024

Pro dokončení objednávky prosím vyplňte formulář níže.

Novinka!

Inspirujte se naší knihou, která Vám otevře témata, které jste nevěděli, že vůbec existují.

Stáhnout analýzu dluhopisů

Online konzultace ZDARMA

Pro dokončení objednávky prosím pokračujte vybráním datumu a času.