Blog

Novinky ze světa investic a kapitálových trhů

Hledáte něco konkrétního?

Investice

Čtyři nová pravidla pro investory v roce 2024

Předpovědi proroků zkázy a jejich přivolávání strachu, že rok 2023 bude pro investory špatný a že přijde velká a silná recese, se nenaplnily. Rok 2023 byl pro investory nadprůměrný. Zejména poslední kvartál byl opravdu velmi silný na růst.

Investice

Minimální limity v privátních bankách v roce 2024

V dnešním článku bych se rád zaměřil na jedno velmi důležité téma. Každý investor, který začne přemýšlet o otevření účtu v privátní bance v České republice nebo v zahraničí (v našem případě ve Švýcarsku), potřebuje vědět, jak velký majetek musí mít, aby se s ním daná banka vůbec bavila.

Investice

Curych

V dnešním článku si můžete poslechnout názor našeho relationship manažera Lukáše Krchňáka, jakým způsobem vnímal Švýcarsko, švýcarské privátní bankovnictví a švýcarské bankéře.

Investice

Jak na depozita ve švýcarských bankách?

V dnešním článku bych se s Vámi rád podělil o problematiku depozit neboli krátkých vkladů a o to, jakým způsobem lze pracovat s vklady ve švýcarských bankách.

Investice

Patří Japonsko a japonské akcie do portfolia?

V dnešním článku bych se chtěl zaměřit na jedno důležité téma, a tím je Japonsko, japonské akcie a indexy a zda by je měli investoři zařadit do svého portfolia. Z našeho pohledu určitě. Japonské akcie a indexy mají své místo v globálním portfoliu. 

WordPress Lightbox

Novinka!

Inspirujte se naší knihou, která Vám otevře témata, které jste nevěděli, že vůbec existují.

Stáhnout analýzu dluhopisů

Online konzultace ZDARMA

Pro dokončení objednávky prosím pokračujte vybráním datumu a času.