Novinky ze světa financí

Hledáte něco konkrétního?

Investice

Direct indexing (přímé indexování)

Na konci září se naše společnost zúčastnila třídenní investiční online konference od společnosti Morningstar v Chicagu.

Investice

Jak investují dolaroví milionáři

Dnes bych se s Vámi rád podělil o problematiku, jak o svém majetku přemýšlí lidé, kterým se říká dolaroví milionáři. Naše společnost se právě na tyto investory snaží specializovat a pomáhat jim s ochranou jejich majetku. Dnes  cca 20 % všech investorů jsou již zmiňovaní dolaroví milionáři.

Investice

Investiční poradenství v praxi Sušánka & partneři

Velmi často slýchávám na různých diskuzích a fórech, že by si investoři neměli platit poradce a poradenské společnosti, neboť si účtují vysoké poplatky a navíc pravidelně přichází s dalšími doplňujícími poplatky.

Investice

Optimální rozložení majetku majitelů firem

Velmi často při setkáních se současnými a budoucími investory (majiteli firem) potkávám jeden častý jev, který spoustu podnikatelů spojuje. Většina majitelů investuje veškeré peníze zpět do firmy.

kam investovat 20 mil Kč
Investice

Do čeho investovat 20 milionů korun?

V posledních měsících dostávám stále častěji dotazy, kam investovat jednorázové peníze v hodnotě cca 20 mil. korun. Je dnes vůbec vhodná doba investovat? A jak bych měl peníze investovat, pokud mám hotovost cca 20 000 000 Kč?

Investice

Členská sekce

Vznikl nápad na vytvoření členské sekce nejen pro současné a budoucí investory, ale také pro každého, kdo nám chce být na blízku a sledovat naše aktivity.

Investice

Vyplatí se investovat do IPO

Nejdříve si pojďme říct, co je to vlastně IPO. IPO je stav, kdy se neveřejná firma rozhodne tzv. upsat veřejně akcie na burze a nabídne část podílu firmy novým akcionářům.

Investice

Růst inflace

V současné době v České republice začíná růst inflace. Mají se investoři začít bát? A můžeme se dočkat inflace nad 7 %? České domácnosti díky pandemii naspořily historicky nejvíce majetku, který v současné době leží na běžných a spořicích účtech. Češi během pandemie naspořili téměř 300 miliard Kč.

WordPress Video Lightbox Plugin

Nenašli jste konkrétní informaci, kterou jste hledali?

Nevadí. Nechte nám na sebe kontaktní údaje, my se Vám ozveme.

Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů

Stáhnout analýzu dluhopisů

* povinné pole
   

Online konzultace ZDARMA

Pro dokončení objednávky prosím pokračujte vybráním datumu a času.