Jan Sušánka, EFP

V oblasti privátního investičního poradenství pro bonitní klientelu se pohybuji od roku 2012. Za více než sedm let jsem nabyl bohaté zkušenosti s tvorbou finančních plánů a nalézáním nejvýhodnějších řešení pro zajištění pasivního příjmu a finanční nezávislosti mých klientů.

Ke všem svým klientům přistupuji s pokorou, trpělivostípochopením pro jejich plány, cíle a potřeby. Snažím se naslouchat jejich přáním, chápat jejich pochybnosti, zmírnit jejich strach a ochotně vysvětluji všechny kroky i návrhy, které jim předkládám. Mí klienti jsou pro mě partneři, kterých si vážím, a podle toho k nim také přistupuji.

Jan Sušánka, EFP

V roce 2019 jsem získal jeden z nejprestižnějších evropských certifikátů ve finančním plánování certifikát EFP – European Financial planner s akreditací u ČNB, který mě zavazuje se pravidelně vzdělávat a prohlubovat své znalosti. Díky němu svým klientům nabízím služby, které stojí na kvalitních základech.

Jedná se o nejvyšší možné vzdělání v evropském finančním plánování. Poskytuji honorované investiční poradenství dosahující evropské úrovně, což je ryze transparentní služba, kdy jsem placen klientem za správu a budování jeho majetku a s podílem na zisku, pokud klient vydělává, nikoli z provizí finančních produktů. Při tvorbě finančních plánů využívám osvědčené strategie postavené na moderních nízkonákladových nástrojích. Ty dosahují nejen vysokých výsledků, ale jejich správa je výrazně levnější něž standardní fondy v České republice.

Jan Sušánka - finanční poradce

Jan Sušánka, EFP

V roce 2018 jsem založil firmu Sušánka a partneři s.r.o. Vize firmy zahrnuje zavedení a rozšíření honorovaného investičního poradenství a finančního plánování do České republiky. Jedním z jejích cílů je pak naučit její klienty, jak správně investovat a hlavně jak se chovat během budovaní dlouhodobého majetku.

Mým přáním je v České republice vybudovat finanční poradenskou společnost specializující se na honorované investiční poradenství.

Pochopil jsem, že pokud chci dělat honorované investiční poradenství opravdu dobře, na profesionální úrovni a v nejvyšší kvalitě, musím se věnovat pouze oboru investic a finančnímu plánovaní a tato dvě odvětví co nejvíce rozvíjet.

Chci se současně pokusit vylepšit povědomí o finančních a investičních poradcích. Věřím, že na trhu v České republice nejsou jen špatní poradci, kteří se jen honí za co nejvyšší odměnou a provizí.

V rámci honorovaného poradenství klientům nabízím dvě služby:

Placené investiční poradenství (investiční plán a investiční poradenství)

Placené finanční poradenství
(finanční plánování)

Starám se a chci se starat o klienty, kteří disponují od nižších jednotek milionů korun až po desítky milionů korun nebo jsou schopni měsíčně investovat minimálně 15 000 Kč.

Dlouhodobě spolupracuji s externími partnery, kteří se podílejí na servisu pro klienty. Z toho důvodu se má nová společnost nazývá Sušánka & partneři s.r.o. Plánuji společnost rozšířit o první zaměstnance, kteří se budou podílet převážně na servisu pro naše klienty a řešit administrativní a technické věci.

Externí partneři

Zbyněk Prim

Zbyněk Prim, DiS, EFA, EFP

Extrení analytik

info@susankapartneri.cz
Zbyněk ve financích působí 17 let, držitel nejvyššího mezinárodního vzdělání ve financích titulu EFP (European financial planner. V rámci asociace finančního plánování Česká republika se podílí jako zkušební komisař pro zkoušky EFA a EFP. Zbyněk má velké zkušenosti s především v poradenství pro právnické osoby, prodejem firem, svěřenských fondů a správou majetku.

Josef Soumar

Josef Soumar, EFA

Externí poradce

info@susankapartneri.cz
Oblastem ekonomie a financí se Josef věnuje od svých studií, od roku 2006 se staly i jeho povoláním. Získané znalosti a zkušenosti ho vedly k založení vlastní poradenské společnosti s cílem nastavit nejvyšší profesní standardy a poskytovat klientům kompletní poradenské služby v oboru finančního plánování, investičního poradenství a wealth managementu.

WordPress Video Lightbox Plugin

Nenašli jste konkrétní informaci, kterou jste hledali?

Nevadí. Nechte nám na sebe kontaktní údaje, my se Vám ozveme.

Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů

Stáhnout analýzu dluhopisů

* povinné pole
   

Online konzultace ZDARMA

Pro dokončení objednávky prosím pokračujte vybráním datumu a času.