O nás

Společnost Sušánka & partneři s.r.o. byla založena v roce 2018. Vize firmy zahrnuje zavedení a rozšíření honorovaného investičního poradenství a finančního plánování v České republice. Jedním z našich cílů je být partnerem našich investorů při budování dlouhodobého majetku a následně jim pomoci i z tohoto majetku rentu čerpat. V současné době máme v poradenském mandátu cca 160 mil. a staráme se o 31 investorů. Naší vizí a cílem je mít v poradenském mandátu do 3-5 let cca 1 mld. Kč.

V oblasti privátního investičního poradenství pro bonitní klientelu se pohybuji od roku 2012. Za více než sedm let jsem nabyl bohaté zkušenosti s tvorbou finančních plánů a nalézáním nejvýhodnějších řešení pro zajištění pasivního příjmu a finanční nezávislosti mých klientů.

Ke všem svým klientům přistupuji s pokorou, trpělivostípochopením pro jejich plány, cíle a potřeby. Snažím se naslouchat jejich přáním, chápat jejich pochybnosti, zmírnit jejich strach a ochotně vysvětluji všechny kroky i návrhy, které jim předkládám. Mí klienti jsou pro mě partneři, kterých si vážím, a podle toho k nim také přistupuji.

Pár slov o majiteli Janu Sušánkovi

V oblasti privátního investičního poradenství pro bonitní klientelu se pohybuji od roku 2012. Za více než devět let jsem nabyl bohaté zkušenosti s tvorbou finančních plánů a nalézáním nejvýhodnějších řešení pro zajištění pasivního příjmu a finanční nezávislosti mých klientů.

Ke všem svým klientům přistupuji s pokorou, trpělivostí a pochopením pro jejich plány, cíle a potřeby. Snažím se naslouchat jejich přáním, chápat jejich pochybnosti, zmírnit jejich strach a ochotně vysvětluji všechny kroky i návrhy, které jim předkládám. Mí klienti jsou pro mě partneři, kterých si vážím, a podle toho k nim také přistupuji.

Jan Sušánka, EFP

Majitel a hlavní privátní poradce společnosti

2018 – současnost  Sušánka & partneři
2015 – 2018 Investiční poradce privátní poradenská společnost
2012 – 2015 finanční a investiční poradce Česká pojišťovna

Certifikáty:

2015 – European Financial Advisor
2019 – European Financial Planner

Člen zkušební komise pro certifikaci poradců EFA a EFP

Klienti Honzy jsou úspěšní majitelé firem, IT odobornícivrcholoví manažeři, kteří disponují majetkem 15 milionů a více.

Pavel Černík​

Analytik a privátní investiční poradce, Brno

2021 – současnost  Sušánka & partneři
2010 – provází movité klienty světem finančních trhů a investic 
2002 – práce ve financích (zejména bankovní sektor)

Certifikáty:

2009 – Trainer of Financial advisory, RBI Vienna
2010 – Master trainer of Financial advisory, RBI Vienna

Pavel se stará o naše klienty z Moravy a ze Slovenska.

Klienti Pavla jsou úspěšní majitelé firem, IT odbornícivrcholoví manažeři. Disponují majetkem 1 – 14 milionů a více (nebo mají zdroje pro dosažení takového majetku), obvykle nemají časové kapacity pro kvalitní péči o finanční majetek a ocení profesionální a vysoce odborné poradenství.

V roce 2019 získal Jan Sušánka  jeden z nejprestižnějších evropských certifikátů ve finančním plánování certifikát EFP – European Financial planner s akreditací u ČNB, který mě zavazuje se pravidelně vzdělávat a prohlubovat své znalosti. Díky němu svým klientům nabízím služby, které stojí na kvalitních základech.

Jedná se o nejvyšší možné vzdělání v evropském finančním plánování. Poskytuji honorované investiční poradenství dosahující evropské úrovně, což je ryze transparentní služba, kdy jsem placen klientem za správu a budování jeho majetku a s podílem na zisku, pokud klient vydělává, nikoli z provizí finančních produktů. Při tvorbě finančních plánů využívám osvědčené strategie postavené na moderních nízkonákladových nástrojích. Ty dosahují nejen vysokých výsledků, ale jejich správa je výrazně levnější něž standardní fondy v České republice.

Jan Sušánka, EFP

Jan Sušánka, EFP

V roce 2018 jsem založil firmu Sušánka a partneři s.r.o. Vize firmy zahrnuje zavedení a rozšíření honorovaného investičního poradenství a finančního plánování do České republiky. Jedním z jejích cílů je pak naučit její klienty, jak správně investovat a hlavně jak se chovat během budovaní dlouhodobého majetku.

Mým přáním je v České republice vybudovat finanční poradenskou společnost specializující se na honorované investiční poradenství.

Pochopil jsem, že pokud chci dělat honorované investiční poradenství opravdu dobře, na profesionální úrovni a v nejvyšší kvalitě, musím se věnovat pouze oboru investic a finančnímu plánovaní a tato dvě odvětví co nejvíce rozvíjet.

Chci se současně pokusit vylepšit povědomí o finančních a investičních poradcích. Věřím, že na trhu v České republice nejsou jen špatní poradci, kteří se jen honí za co nejvyšší odměnou a provizí.

V rámci honorovaného poradenství klientům nabízíme dvě služby:

Placené investiční poradenství (investiční plán a investiční poradenství)

Placené finanční poradenství
(finanční plánování)

Našimi investory jsou úspěšní majitelé firem, generální ředitelé, vrcholoví manažeři a IT odborníci, kteří nemají čas se o své peníze starat a ani se o své peníze starat nechtějí.

Tito lidé věnují velké množství svého času a energie svému podnikání, či profesi. Čas, který jim pak zbývá, chtějí věnovat rodině, přátelům a koníčkům.

Na péči o své peníze a majetek mají nás. Platí nás napřímo a převážně ze zisku. Právě tito lidé, kteří s námi spolupracují, si uvědomují velikost svého majetku. Někteří prodali firmu či se firmu prodat chystají.

Tito investoři si velmi uvědomují, že starat se o částky v desítkách až stovkách milionů korun není úplně jednoduché a nechtějí toto riziko vzít jen sami na sebe. Chtějí profesionála, který problematice rozumí a jsou připraveni si za jeho odbornost a poradenství zaplatit.

WordPress Video Lightbox Plugin

Nenašli jste konkrétní informaci, kterou jste hledali?

Nevadí. Nechte nám na sebe kontaktní údaje, my se Vám ozveme.

Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů

Stáhnout analýzu dluhopisů

* povinné pole
   

Online konzultace ZDARMA

Pro dokončení objednávky prosím pokračujte vybráním datumu a času.