E-book - Principy moudrého investora

Toužíte být finančně nezávislí?
Disponujete volným obnosem peněz a nechcete o ně vlivem inflace přijít?

Investujte.

Jak správně a efektivně investovat a spravovat své peníze vás naučíme v naší e-knize Principy moudrého investora. Stáhněte si ji ještě dnes.

Kupuji e-knihu
E-book

Co se v e-knize dozvíte?

  • Jak se stát finančně nezávislým a dosáhnout pasivního příjmu.
  • Jak sestavit finanční plán.
  • Jak postavit balancované portfolio, které bude generovat každoročně zisk.
  • Co jsou, k čemu jsou a jak poznat nízkonákladové investiční nástroje.
  • Na co by si měl každý investor dát pozor.
  • Jak investují nejbohatší lidé světa a světové fondy a v čem je dobré je napodobit.
  • Způsoby odměňování finančních poradců v ČR a jakou výhodu má honorované poradenství a mnoho dalšího.

3 důvody,
proč byste si měli e-knihu pořídit:

  • 1Text je napsán srozumitelně a přehledně, a přesto si zachová informační kvalitu.
  • 2 E-kniha obsahuje univerzální návod, který nepodléhá časovému omezení. Uvedené Informace tak budou aktuální i za několik let.
  • 3 V e-knize najdete praktické ukázky a tipy, jakým způsobem své peníze zhodnocovat.

A to vše za pouhých 290 Kč.

Objednávám e-knihu


Proč nenabízíme e-knihu principy moudrého investora zdarma?

Protože každá investice něco stojí. A investice do znalostí, jak zhodnocovat své peníze a zbytečně o ně nepřicházet, se vám mnohonásobně vyplatí.

Sdílíme s vámi naše vlastní know-how, zkušenosti a znalosti, které jsme získali dlouholetou praxí jako nezávislí investiční poradci. Všechny informace do e-knihy připravil Jan Sušánka, vlastník certifikátu EFA (European Financial Adviser), jednoho z nejprestižnějších certifikátů v oblasti finančního poradenství v Evropě.

Pokud se vám informace v e-knize budou zdát málo odborné a nedostatečné, garantujeme, že vám zaplacené peníze vrátíme zpět.

Reference

Honzův ebook je průvodcem po finačních investicích. Objevíte možnosti, které vás sami od sebe nenapadnou. Kdo čeká nějakou detektivku, nebo milostnou zápletku, tak se nedočká, ale možná díky tomuto ebooku získáte finanční nezávislost a to se počítá.

Honzu znám jako zodpovědného člověka, který svou prací opravdu žije. Knihu jsem četl již jako jeho zákazník, před cca rokem jsem mu svěřil správu našich rodinných financí a i s odstupem jsem rád, že jsem tak učinil. Je dobré vidět, resp. číst, že principy, které mi Honza vtloukal do hlavy, jsou zde zopakovány. Ještě lepší je možnost dát si tyto principy do širšího kontextu a pochopit tak veškeré souvislosti. Knihu tedy mohu doporučit všem, kteří nechtějí jen pasivně naslouchat radám svých poradců, ale rádi jdou věcem naproti. Honzo, díky.

Ebook přesně ukazuje Honzovu profesionalitu, zkušenost a vhled do oblasti investic. Vše je popsáno jednoduše, jasně a srozumitelně, tak aby tomu každý rozumněl. Což je ve finančním poradenství rarita :). Myslím, že každý člověk, který přemýšlí o svých penězích z dlouhodobého pohledu by si ho měl přečíst.