Podcasty

Vím, že v dnešní uspěchané době je čas nejdražší komoditou a každý z nás se ho snaží efektivně využít. Pokud vás zajímají investice v širším kontextu nebo zkušenosti úspěšných podnikatelů a jejich rady, poslouchejte podcasty z dílny Sušánka & partneři s.r.o. Pusťte si je během cesty na obchodní schůzku, při cestě autem na chalupu nebo před odletem na letišti a využijte volnou chvilku k sebevzdělání.

Podnikatelská mysl

Podcast Podnikatelská mysl, vzestupy a pády českých podnikatelů vznikl na základě mé mnohaleté zkušenosti z poradenské praxe. Zpovídám v nich zajímavé a inspirativní osobnosti českého podnikatelského prostředí a povídám si s nimi o jejich úspěších i neúspěších v podnikání i v životě.

Podnikatelskou mysl si můžete pustit jednou za 14 dní.

Mysl investora

Mysl investora je ryze investiční podcast, v němž s vámi sdílím své know how a zkušenosti z oblasti investic, investičního poradenství a můj pohled na investiční poradenství v ČR. Zabývám se v něm zajímavými tématy a zvu si inspirativní hosty.

Mysl investora si můžete pustit nepravidelně, vždy však minimálně jednou měsíčně.

1: Jan Sušánka: Končí jedna éra podnikatelů – chci předat jejich zkušenosti dál

V premiéře podcastu Mysl investora sedím na druhé straně stolu, tedy ne v křesle moderátora, ale hosta. Otázky mi klade má koučka a mentorka Štěpánka Duffková. Jak jsem se stal honorovaným finančním poradcem? Jaké byly mé podnikatelské začátky a jaké jsem udělal chyby? Co jsem vymyslel během koronavirové krize? A proč jsem se rozhodl začít vydávat už druhý podcast? Nejen to na sebe prozradím v této epizodě.

17: Šárka Zídková: Nejdůležitější je ptát se nástupníků, jestli firmu opravdu chtějí převzít

Šárka Zídková je majitelkou rodinné firmy TIVO, kterou převzala od svého otce a nyní ji provozuje se svými dospělými dětmi. Jak vzpomíná na pracování se svým otcem? Jak se liší jejich styl řízení? Co doporučuje majitelům firem, kteří se je chystají předat nástupníkům? A co řeší v práci se svými dětmi? To se dozvíte v této epizodě.

16: Investiční analytik: Fixní odměny pro poradce jsou lepší než provize ze zisku

Hostem podcastu je opět Lukáš Paldus, investiční poradce a spolumajitel firmy Ininvest. Do jakého certifikátu pro finanční poradce se vyplatí investovat? Jak nejlépe postupovat při výběru investičního poradce? A jaký model placeného poradenství je lepší pro klienta, jaký pro investora, a proč? I to se dozvíte v tomto rozhovoru.

15: Michal Rozehnal: Každý musí ve firmě vědět, jaký je jeho úkol

Michal je odborníkem na reporting a data. Spoluzaložil reporting.cz a tím pádem má přehled o tom, kde a jak mohou unikat peníze. Michal v rozhovoru sdělí i svůj vlastní podnikatelský příběh a to, jak musel firmu spolufinancovat ze svých prostředků bez investora.

14: Šárka Pelikánová: Náš daňový systém se neustále mění a je v tom nepořádek

Má zkušenosti z japonských investičních trhů. Dnes vede účetní firmu Connect Economic Group. Hodně se věnuje popularizaci účetních témat a jejich přibližování běžnému podnikateli. O tom, jak majitelé firem vnímají tyto změny a jak jsou ochotní platit daně, si poslechněte v novém rozhovoru.

13: Petr Bureš: Jsou vyšší potřeby než koupit si nové auto

Jaká je úloha zaměstnanců a zaměstnavatelů? I o tom mluví Petr Bureš. Je spoluzakladatelem a jedním ze tří jednatelů společnosti Veskom, která instaluje například tepelná čerpadla. V rozhovoru zmíní i to, jak je možné, že po celou dobu existence firmy majitelé drží při sobě.
WordPress Video Lightbox Plugin

Nenašli jste konkrétní informaci, kterou jste hledali?

Nevadí. Nechte nám na sebe kontaktní údaje, my se Vám ozveme.

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů

Stáhnout analýzu dluhopisů

Online konzultace ZDARMA

Pro dokončení objednávky prosím pokračujte vybráním datumu a času.