Podcasty

Vím, že v dnešní uspěchané době je čas nejdražší komoditou a každý z nás se ho snaží efektivně využít. Pokud vás zajímají investice v širším kontextu nebo zkušenosti úspěšných podnikatelů a jejich rady, poslouchejte podcasty z dílny Sušánka & partneři s.r.o. Pusťte si je během cesty na obchodní schůzku, při cestě autem na chalupu nebo před odletem na letišti a využijte volnou chvilku k sebevzdělání.

Podnikatelská mysl

Podcast Podnikatelská mysl, vzestupy a pády českých podnikatelů vznikl na základě mé mnohaleté zkušenosti z poradenské praxe. Zpovídám v nich zajímavé a inspirativní osobnosti českého podnikatelského prostředí a povídám si s nimi o jejich úspěších i neúspěších v podnikání i v životě.

Podnikatelskou mysl si můžete pustit jednou za 14 dní.

Mysl investora

Mysl investora je ryze investiční podcast, v němž s vámi sdílím své know how a zkušenosti z oblasti investic, investičního poradenství a můj pohled na investiční poradenství v ČR. Zabývám se v něm zajímavými tématy a zvu si inspirativní hosty.

Mysl investora si můžete pustit nepravidelně, vždy však minimálně jednou měsíčně.

Události na kapitálových trzích za poslední rok

Poslechněte si část článku Události na kapitálových trzích za poslední rok, který jsem napsal. Je to více než dvanáct měsíců, kdy kapitálové trhy zažily nejsilnější propady. Už je to tak, že svět více než rok bojuje s pandemií koronaviru. Pokud se podíváme na kapitálové trhy, tak ty, až na silné propady v březnu loňského roku, bojují úspěšně.

Investovat do USA či Evropy? Do jakých dalších regionů by investoři měli investovat

Regionální diverzifikace a proč je důležitá? Kam dnes z pohledu regionů investovat USA vs. Evropa?Proč i přes výší ocenění dává smysl investovat stále do USA. Hlavní důvody proč by investoři, kteří žijí a podnikají v ČR měli investovat finanční aktiva právě mimo Českou republiku.

Jak dlouho trvá než se zainvestovaný majetek vrátí po velkém propadu zpět na původní hodnotu

Největší propady na americkém trhu. V jakem období přišly a jak dlouhý byl návrat na původní hodnoty?

Jak velké propady na trzích mohou přijít a jak se rozdělují

Jak velké propady na trzích mohou přijít a jak se rozdělují. Řekneme si jaké druhy propadů a jak často přicházejí na kapitálové trhy.

Konzervativní vs. Dynamický investor

Konzervativní vs. Dynamický investor? Rozdíl v přístupu k investování mezi konzervativní vs. dynamickým investorem. Proč je většina dynamických investorů dynamická do prvního velkého propadu?

Držet hotovost nebo všechny peníze investovat?

V dnešním podcastu se dozvíte: Držet hotovost nebo celý majetek investovat? Pro jaký tip investorů je lepší držet část majetku v hotovosti a pro koho investovat celý majetek najednou? Jak jako investor přistupovat k investici pokud jednorázovou investici zainvestují celou najednou či ji v čase rozložím?
WordPress Video Lightbox Plugin

Nenašli jste konkrétní informaci, kterou jste hledali?

Nevadí. Nechte nám na sebe kontaktní údaje, my se Vám ozveme.

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů

Stáhnout analýzu dluhopisů

Online konzultace ZDARMA

Pro dokončení objednávky prosím pokračujte vybráním datumu a času.