Podcasty

Vím, že v dnešní uspěchané době je čas nejdražší komoditou a každý z nás se ho snaží efektivně využít. Pokud vás zajímají investice v širším kontextu nebo zkušenosti úspěšných podnikatelů a jejich rady, poslouchejte podcasty z dílny Sušánka & partneři s.r.o. Pusťte si je během cesty na obchodní schůzku, při cestě autem na chalupu nebo před odletem na letišti a využijte volnou chvilku k sebevzdělání.

Podnikatelská mysl

Podcast Podnikatelská mysl, vzestupy a pády českých podnikatelů vznikl na základě mé mnohaleté zkušenosti z poradenské praxe. Zpovídám v nich zajímavé a inspirativní osobnosti českého podnikatelského prostředí a povídám si s nimi o jejich úspěších i neúspěších v podnikání i v životě.

Podnikatelskou mysl si můžete pustit jednou za 14 dní.

Mysl investora

Mysl investora je ryze investiční podcast, v němž s vámi sdílím své know how a zkušenosti z oblasti investic, investičního poradenství a můj pohled na investiční poradenství v ČR. Zabývám se v něm zajímavými tématy a zvu si inspirativní hosty.

Mysl investora si můžete pustit nepravidelně, vždy však minimálně jednou měsíčně.

Jak správně z portfolia čerpat rentu ( pasivní příjem), tak aby vám nedošla v nejhorší moment etapy vašeho života

V dnešním podcastu se dozvíte: Jak správně nastavit strategii pro výběr renty (pasivního příjmu). Hodně investorů, ale i některých poradců neví, jak čerpat z portfolia rentu v období výběru. Jakou zvolit vhodnou strategii výběru pro vaše portfolio, aby vám generovalo nekonečnou rentu po celý zbytek života? Jaký je rozdíl mezi konečnou vs. nekonečnou rentou?

Investoři by se měli připravit na různé možné scénáře vývoje celkového majetku

Každý měsíc pro Vás komentujeme události ze světa 💰 ekonomiky, financí a 📈 kapitálových trhů. Pokud chcete dostávat pravidelné informace se světa financí přihlaste se k našemu odběru a neunikne Vám žádný nový díl.

Proč nespolupracovat s poradcem, který nabízí největší výnos

Výnos vs. riziko. Je vhodné vybírat ke spolupráci ohledně investování poradce či společnost, která nabízí co nejvyšší výnos? Podle kterých vlastností vybírat dlouhodobého partnera (poradce).

Investovat či neinvestovat do dividendových akcií

V dnešním podcastu se dozvíte: Investovat či neinvestovat do dividendových akcií? Pro jaký tip investorů je vhodné investovat do dividendových nástrojů a pro jaký ne?

Jiří Hendrych: TapTag, vizitky budoucnosti

Jak fungují digitální vizitky TapTag? Jak jsou dnes tyto vizitky využívané? Jsou papírové vizitky mrtvé? Jak se Jiří dostal k nápadu s digitálními vizitkami? Jak dlouho tento projekt funguje? Co bylo na této cestě nejtěžší? Jak se tato vizitka používá? Co vše do ní můžete dát? Jak často ji můžete aktualizovat?

Pavel Milan Černý (Econea) – Nejekologičtější výrobek je ten, který se nevyrobí

Poslechněte si další díl podcastu Podnikatelská mysl se zakladatelem a „náčelníkem“ (CEO) společnosti Econea, Pavel Milan Černý Společnost Econea funguje jako e-shop s tisíci produkty, který se zabývá zdravým a udržitelným životním stylem.
WordPress Video Lightbox Plugin

Nenašli jste konkrétní informaci, kterou jste hledali?

Nevadí. Nechte nám na sebe kontaktní údaje, my se Vám ozveme.

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů

Stáhnout analýzu dluhopisů

Online konzultace ZDARMA

Pro dokončení objednávky prosím pokračujte vybráním datumu a času.