Podcasty

Vím, že v dnešní uspěchané době je čas nejdražší komoditou a každý z nás se ho snaží efektivně využít. Pokud vás zajímají investice v širším kontextu nebo zkušenosti úspěšných podnikatelů a jejich rady, poslouchejte podcasty z dílny Sušánka & partneři s.r.o. Pusťte si je během cesty na obchodní schůzku, při cestě autem na chalupu nebo před odletem na letišti a využijte volnou chvilku k sebevzdělání.

Podnikatelská mysl

Podcast Podnikatelská mysl, vzestupy a pády českých podnikatelů vznikl na základě mé mnohaleté zkušenosti z poradenské praxe. Zpovídám v nich zajímavé a inspirativní osobnosti českého podnikatelského prostředí a povídám si s nimi o jejich úspěších i neúspěších v podnikání i v životě.

Podnikatelskou mysl si můžete pustit jednou za 14 dní.

Mysl investora

Mysl investora je ryze investiční podcast, v němž s vámi sdílím své know how a zkušenosti z oblasti investic, investičního poradenství a můj pohled na investiční poradenství v ČR. Zabývám se v něm zajímavými tématy a zvu si inspirativní hosty.

Mysl investora si můžete pustit nepravidelně, vždy však minimálně jednou měsíčně.

Marek Rokoský: Reverzní hypotéka je určená pro seniory, kteří vlastní nemovitost

Marek Rokovský pracoval pro bankovní systém v České republice i Rakousku. V roce 2015 se podílel na založení společnosti Finemo, které se specializuje na reverzní hypotéky. Dále pak založil fond reverzních hypoték.

Ivan Petrův: Snažím se jít v Brašnářství Tlustý a spol. za hranici našich možností

Ivan Petrův postavil zpátky na nohy krachující Brašnářství Tlustý a spol. Vystudoval práva a nějakou dobu vedl IT firmu. Je to dříč s pevnou rukou a svým zaměstnancům nenechá nic zadarmo. Jak se Brašnářství Tlustý dostalo do krachu? Jak těžké je nyní sehnat správné lidi do brašnářství? Dokáží Češi ocenit kvalitu? Jaké má toto brašnářství ambice? Jak se jim podařilo ovládnout sociální sítě? Jak přežili korona krizi? A mnoho dalšího!

30: Petr Herzmann: Je důležité poučit se z chyb

Jak vypadá bezpapírová firma? Jak funguje aplikace Fidoo? Jak se posunulo myšlení firem z pohledu financí? Jsou firmy připraveny investovat? Musel pan Herzmann změnit systému týmů při covidové krizi? Jak je složité získat vlastní licenci ČNB?

28: Margareta Křížová: Nejsem přítelem sáhodlouhých byznysplánů

Margareta Křížová radí lidem při prodeji a koupi firmy nebo oslovení investorů. Začínajícím podnikatelům pomáhá rozvést jejich vlastní podnikání a jak sehnat investora. Jak těžká je generační přeměna v rodinných firmách? Jaká je častá obava majitelů prodávajících jejich firmu? A jak důležité je mít dobře nastavený byznys plán?

10: Jan Sušánka – záznam z živého vysílání Události ze světa vašich peněz 3

Každý měsíc pro Vás komentujeme události ze světa 💰 ekonomiky, financí a 📈 kapitálových trhů. V tomto díle jsme probírali tato témata: ✔️Blížící se Americké volby – jak se na ně připravit a reagovat ✔️česká ekonomika přímí či nepřímí lockdown ✔️Mají čeští investoři investovat do českých firem ✔️CASH is King platí to i dnes? ✔️Menší investoři požadují mnohonásobně větší výnos něž větší investoři (dolarový milionáři) ✔️ IPO Pilulky a Zbrojovky a jejich vývoj. Pokud se Vám naše názory libí, běžte na naše webové stránky https://jansusanka.cz/nezavazna-konzultace/ a domluvte si s námi nezávaznou konzultaci.
WordPress Video Lightbox Plugin

Nenašli jste konkrétní informaci, kterou jste hledali?

Nevadí. Nechte nám na sebe kontaktní údaje, my se Vám ozveme.

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů

Stáhnout analýzu dluhopisů

Online konzultace ZDARMA

Pro dokončení objednávky prosím pokračujte vybráním datumu a času.