Podcasty

Vím, že v dnešní uspěchané době je čas nejdražší komoditou a každý z nás se ho snaží efektivně využít. Pokud vás zajímají investice v širším kontextu nebo zkušenosti úspěšných podnikatelů a jejich rady, poslouchejte podcasty z dílny Sušánka & partneři s.r.o. Pusťte si je během cesty na obchodní schůzku, při cestě autem na chalupu nebo před odletem na letišti a využijte volnou chvilku k sebevzdělání.

Podnikatelská mysl

Podcast Podnikatelská mysl, vzestupy a pády českých podnikatelů vznikl na základě mé mnohaleté zkušenosti z poradenské praxe. Zpovídám v nich zajímavé a inspirativní osobnosti českého podnikatelského prostředí a povídám si s nimi o jejich úspěších i neúspěších v podnikání i v životě.

Podnikatelskou mysl si můžete pustit jednou za 14 dní.

Mysl investora

Mysl investora je ryze investiční podcast, v němž s vámi sdílím své know how a zkušenosti z oblasti investic, investičního poradenství a můj pohled na investiční poradenství v ČR. Zabývám se v něm zajímavými tématy a zvu si inspirativní hosty.

Mysl investora si můžete pustit nepravidelně, vždy však minimálně jednou měsíčně.

27: Štěpánka Duffková: K rodinným firmám mám nesmírnou úctu

Štěpánka Duffková je business kouč, mentor a specialista na rodinné firmy a jejich problematiku. Specializuje se na mezigenerační obměnu v rodinných firmách. Co pro ni znamená rodinné podnikání? Co by dnes udělala ve svém podnikání jinak, jak se poučila ze svých chyb? A co doporučuje rodinným firmám?

9: Jan Sušánka – záznam z živého vysílání Události ze světa vašich peněz 2

Každý měsíc pro Vás komentujeme události ze světa 💰 ekonomiky, financí a 📈 kapitálových trhů. V tomto live streamu za měsíc září jsme probírali: ✔️ Zhoršující se ekonomická situace v České republice z důvodu koronakrize a recese 📉 ✔️ Blížící se Americké volby – jak se na ně připravit a reagovat ✔️ Americký trhy poklesl📉 cca o 5,5% a na chvíli se dostal pod úroveň tzv. Fair Value ✔️ Vysoká volatilita (pohyb na trzích) v posledním období ✔️ Oficiálním odchodem UK z Evropské unie ( dopady) ✔️ Světové banky (možná i české) se podíleli na praní špinavých peněz ✔️ Posílení 📈amerického dolaru a oslabení České koruny ✔️ Jak připravit investiční portfolia pro následující období ✔️ První česká e-comerce firma pilulka.cz vstupuje na burzu.

8: Jan Sušánka o honorovaném investičním poradenství 3

Jan Sušánka, investiční poradce a majitel společnosti Sušánka & partneři, s.r.o., byl opět pozván do podcastu o honorovaném poradenství. Společně s kolegy Josefem Soumarem, EFA a Zbyňkem Primem, EFP debatoval nad otázkami ohledně krize a finančního poradenství a toho, jak vypadá aktuální situace a jak na ni s klienty reagují.

26: Jakub Ditrich: Elektrokola nejsou jen pro starší lidi

Hostem této epizody je Jakub Dittrich, český podnikatel a zakladatel společnosti ekolo.cz. První model elektrokola přinesla tato firma již v roce 2007. Co Jakuba k elektrokolům přivedlo a co bylo v začátcích jeho podnikání nejtěžší? Proč si lidé kupují elektrokola a kde na nich jezdí? A v čem jsou elektrokola lepší než auta?

7: Jan Sušánka o honorovaném investičním poradenství 2

Jan Sušánka, investiční poradce a majitel společnosti Sušánka & partneři, s.r.o., byl pozván do podcastu o honorovaném poradenství. Společně s kolegy Josefem Soumarem, EFA a Zbyňkem Primem, EFP debatoval nad otázkami, zda je běžné za finanční poradenství platit, jaká je přidaná hodnota honorovaného poradce, rozdíl mezi honorovaným a provizním poradenství, jakým způsobem by se měl klient o své finance starat.

6: Jan Sušánka o honorovaném investičním poradenství

Jan Sušánka, investiční poradce a majitel společnosti Sušánka & partneři, s.r.o., byl pozván do podcastu o honorovaném poradenství. Společně s kolegy Josefem Soumarem, EFA a Zbyňkem Primem, EFP debatoval nad otázkami, proč je například vhodné mít honorovaného poradce a jaká je jeho přidaná hodnota pro klienta. V debatě také zaznělo, proč je důležité mít finanční plán a držet se navržené strategie.
WordPress Video Lightbox Plugin

Nenašli jste konkrétní informaci, kterou jste hledali?

Nevadí. Nechte nám na sebe kontaktní údaje, my se Vám ozveme.

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů

Stáhnout analýzu dluhopisů

Online konzultace ZDARMA

Pro dokončení objednávky prosím pokračujte vybráním datumu a času.