Podcasty

Vím, že v dnešní uspěchané době je čas nejdražší komoditou a každý z nás se ho snaží efektivně využít. Pokud vás zajímají investice v širším kontextu nebo zkušenosti úspěšných podnikatelů a jejich rady, poslouchejte podcasty z dílny Sušánka & partneři s.r.o. Pusťte si je během cesty na obchodní schůzku, při cestě autem na chalupu nebo před odletem na letišti a využijte volnou chvilku k sebevzdělání.

Podnikatelská mysl

Podcast Podnikatelská mysl, vzestupy a pády českých podnikatelů vznikl na základě mé mnohaleté zkušenosti z poradenské praxe. Zpovídám v nich zajímavé a inspirativní osobnosti českého podnikatelského prostředí a povídám si s nimi o jejich úspěších i neúspěších v podnikání i v životě.

Podnikatelskou mysl si můžete pustit jednou za 14 dní.

Mysl investora

Mysl investora je ryze investiční podcast, v němž s vámi sdílím své know how a zkušenosti z oblasti investic, investičního poradenství a můj pohled na investiční poradenství v ČR. Zabývám se v něm zajímavými tématy a zvu si inspirativní hosty.

Mysl investora si můžete pustit nepravidelně, vždy však minimálně jednou měsíčně.

3: Jan Sušánka: Zlato neuznáváme jako investiční nástroj

V další epizodě pořadu Události ze světa vašich peněz se budeme bavit o aktuálním dění na finančních trzích. Doporučuji v současné době investovat do korporátních dluhopisů? Jaká odvětví či společnosti byste měli mít ve svém investičních portfoliu? Kdy je dobrý nápad koupit zlato a čím si vysvětlit to, že je nyní nejdražší od roku 2011? Jak reagovat na zvyšující se inflaci? A čeká realitní fondy těžké období?

21: Martin Rozhoň: Rozhodl jsem se firmu prodat, jinak by mě to za pár let asi zabilo

Martin Rozhoň je podnikatel, manažer a zakladatel miliardové e-shopové společnosti Vivantis, která působí v několika evropských zemích. V roce 2018 firmu prodal společnosti Mall Group, v současné době se věnuje investicím do start-upů jako angel investor. Co vedlo k jeho vyhoření a co radí podnikatelům, aby nevyhořeli? Jak je pro něj důležitý osobní rozvoj a meditace? Na co se za svou podnikatelskou éru pyšný a co by dnes naopak udělal jinak?

20: Speciál se třemi hosty: Radovan Havlín, Miroslav Michalko a Petr Kovařík

Tato epizoda je unikátní tím, že se místo jednoho hosta sešli rovnou tři – jsou to podnikatelé Radovan Havlín ze společnosti TOORS, Miroslav Michalko ze společnosti Zaslat.cz a Petr Kovařík ze společnosti Pražská čokoláda. Jak se vypořádali s koronakrizí? Museli propouštět zaměstnance? Co pro ně v době epidemie bylo nejtěžší a co se naučili? A jak dnes pracují s cash flow?

19: Petr Macek: Dobro mých klientů je pro mě důležitější než moje dobro

Petr Macek je autorem aplikace CAFLOU, která umožňuje řídit výkon a ekonomiku firmy, týmu a projektů. Na co je za dobu existence své firmy nejvíce pyšný? A co se mu během podnikání naopak nepovedlo? Jak vnímal změnu chování uživatelů během pandemie koronaviru a nyní? Jak si jeho firma poradila s krizí? A co doporučuje podnikatelům, kteří mají problémy s cash flow?

2: Jan Sušánka: Hlavní je vědomí, že investor do práce nemusí jít a není na ní závislý

I ve druhé epizodě je hostem sám autor podcastu Jan Sušánka, rozhovor s ním vede Petr Schwank. Jaký vliv měl koronavirus na finanční trhy? Jací investoři mají ze současné situace radost a kdo je z ní naopak nešťastný? Podle čeho si nastavit investiční portfolio? A jak by měla vypadat dobrá strategie investování? Poslechněte si tento rozhovor o investicích, o možná blížící se krizi a o finanční nezávislosti.

18: Alexandra Mára Paurová: Nerada se řídím pravidly, která vytvořil někdo jiný

Alexandra Mára Paurová je advokátka, zakladatelka a CEO advokátní kanceláře VIA IURIS. Jaký zážitek z dětství ji vedl k rozhodnutí stát se advokátkou? Co se jí v minulosti nepovedlo? Jak pracuje na svém osobním rozvoji? A podle čeho může klient poznat, zda bude jeho advokát dobrý, nebo ne? Poslechněte si tuto epizodu o životě advokátů, o advokátních kancelářích i rodinném podnikání.
WordPress Video Lightbox Plugin

Nenašli jste konkrétní informaci, kterou jste hledali?

Nevadí. Nechte nám na sebe kontaktní údaje, my se Vám ozveme.

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů

Stáhnout analýzu dluhopisů

Online konzultace ZDARMA

Pro dokončení objednávky prosím pokračujte vybráním datumu a času.