Podcasty

Vím, že v dnešní uspěchané době je čas nejdražší komoditou a každý z nás se ho snaží efektivně využít. Pokud vás zajímají investice v širším kontextu nebo zkušenosti úspěšných podnikatelů a jejich rady, poslouchejte podcasty z dílny Sušánka & partneři s.r.o. Pusťte si je během cesty na obchodní schůzku, při cestě autem na chalupu nebo před odletem na letišti a využijte volnou chvilku k sebevzdělání.

Podnikatelská mysl

Podcast Podnikatelská mysl, vzestupy a pády českých podnikatelů vznikl na základě mé mnohaleté zkušenosti z poradenské praxe. Zpovídám v nich zajímavé a inspirativní osobnosti českého podnikatelského prostředí a povídám si s nimi o jejich úspěších i neúspěších v podnikání i v životě.

Podnikatelskou mysl si můžete pustit jednou za 14 dní.

Mysl investora

Mysl investora je ryze investiční podcast, v němž s vámi sdílím své know how a zkušenosti z oblasti investic, investičního poradenství a můj pohled na investiční poradenství v ČR. Zabývám se v něm zajímavými tématy a zvu si inspirativní hosty.

Mysl investora si můžete pustit nepravidelně, vždy však minimálně jednou měsíčně.

3: Jan Sušánka: Zlato neuznáváme jako investiční nástroj

V další epizodě pořadu Události ze světa vašich peněz se budeme bavit o aktuálním dění na finančních trzích. Doporučuji v současné době investovat do korporátních dluhopisů? Jaká odvětví či společnosti byste měli mít ve svém investičních portfoliu? Kdy je dobrý nápad koupit zlato a čím si vysvětlit to, že je nyní nejdražší od roku 2011? Jak reagovat na zvyšující se inflaci? A čeká realitní fondy těžké období?

21: Martin Rozhoň: Rozhodl jsem se firmu prodat, jinak by mě to za pár let asi zabilo

Martin Rozhoň je podnikatel, manažer a zakladatel miliardové e-shopové společnosti Vivantis, která působí v několika evropských zemích. V roce 2018 firmu prodal společnosti Mall Group, v současné době se věnuje investicím do start-upů jako angel investor. Co vedlo k jeho vyhoření a co radí podnikatelům, aby nevyhořeli? Jak je pro něj důležitý osobní rozvoj a meditace? Na co se za svou podnikatelskou éru pyšný a co by dnes naopak udělal jinak?

20: Speciál se třemi hosty: Radovan Havlín, Miroslav Michalko a Petr Kovařík

Tato epizoda je unikátní tím, že se místo jednoho hosta sešli rovnou tři – jsou to podnikatelé Radovan Havlín ze společnosti TOORS, Miroslav Michalko ze společnosti Zaslat.cz a Petr Kovařík ze společnosti Pražská čokoláda. Jak se vypořádali s koronakrizí? Museli propouštět zaměstnance? Co pro ně v době epidemie bylo nejtěžší a co se naučili? A jak dnes pracují s cash flow?

19: Petr Macek: Dobro mých klientů je pro mě důležitější než moje dobro

Petr Macek je autorem aplikace CAFLOU, která umožňuje řídit výkon a ekonomiku firmy, týmu a projektů. Na co je za dobu existence své firmy nejvíce pyšný? A co se mu během podnikání naopak nepovedlo? Jak vnímal změnu chování uživatelů během pandemie koronaviru a nyní? Jak si jeho firma poradila s krizí? A co doporučuje podnikatelům, kteří mají problémy s cash flow?

2: Jan Sušánka: Hlavní je vědomí, že investor do práce nemusí jít a není na ní závislý

I ve druhé epizodě je hostem sám autor podcastu Jan Sušánka, rozhovor s ním vede Petr Schwank. Jaký vliv měl koronavirus na finanční trhy? Jací investoři mají ze současné situace radost a kdo je z ní naopak nešťastný? Podle čeho si nastavit investiční portfolio? A jak by měla vypadat dobrá strategie investování? Poslechněte si tento rozhovor o investicích, o možná blížící se krizi a o finanční nezávislosti.

18: Alexandra Mára Paurová: Nerada se řídím pravidly, která vytvořil někdo jiný

Alexandra Mára Paurová je advokátka, zakladatelka a CEO advokátní kanceláře VIA IURIS. Jaký zážitek z dětství ji vedl k rozhodnutí stát se advokátkou? Co se jí v minulosti nepovedlo? Jak pracuje na svém osobním rozvoji? A podle čeho může klient poznat, zda bude jeho advokát dobrý, nebo ne? Poslechněte si tuto epizodu o životě advokátů, o advokátních kancelářích i rodinném podnikání.
WordPress Video Lightbox Plugin

Nenašli jste konkrétní informaci, kterou jste hledali?

Nevadí. Nechte nám na sebe kontaktní údaje, my se Vám ozveme.

Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů

Stáhnout analýzu dluhopisů

Online konzultace ZDARMA

Pro dokončení objednávky prosím pokračujte vybráním datumu a času.