E-book

Švýcarské privátní bankovnictví a jeho fungování

V současné době hodně investorů přemýšlí, jak správně a efektivně investovat peníze. Máte volné peníze k investování a chcete je ochránit před zbytečnými riziky? Přemýšlíte o převodu majetku do švýcarské privátní banky? Proč tedy převádět majetek do Švýcarska? Kdy se takový transfer vyplatí a má vůbec smysl o tom přemýšlet?

Investujte!

Stáhněte si zdarma náš e-book Švýcarské privátní bankovnictví a jeho fungování a načerpejte zkušenosti jak převést majetek do švýcarské privátní banky. Od jaké výše majetku lze o převodu do Švýcarska přemýšlet?

Co vás kniha naučí?

Pro koho je E-book vhodný?

4 důvody, proč si stáhnout E-knihu

Reference

Investor 35 let

300 mil Kč

Svůj majetek jsem vydělal v USA, kde jsem dlouho žil. A tak i vzhledem k velikosti svého majetku jsem měl možnost se bavit s největšími finančními institucemi na světě, např. Morgan Stanley, Creative Planning atd… ale i mnoha českými privátními bankéři a dalšími US a UK poradci a poradenskými firmami. V té době jsem již rok spolupracoval s panem Sušánkou a Sušánka & partneři. K mému překvapení jsem zjistil, že nespatřuji velký rozdíl mezi poradcem z Morgan Stanley a Honzou Sušánkou z České republiky. To hovoří, myslím, velmi dobře ve prospěch pana Sušánky. Oba nabízejí finanční plánování a investiční poradenství na vysoké úrovni. Privátní bankovnictví v CZ je zlehka zaseknuté v době před pár lety, ale jistě to není ta nejhorší volba. Vedle poradce jako je Jan Sušánka ale zaostávají a opravdu si nemůžete být jistí, jestli vám radí ve váš prospěch.

Stáhněte si náš nový e-book Švýcarské privátní bankovnictví a jeho fungování a inspirujte se, v jaké fázi a při jak velkém majetku začít uvažovat o přesunu majetku do švýcarské privátní banky.

WordPress Lightbox

Stažení e-knihy
Švýcarské privátní bankovnictví a jeho fungování

Pro dokončení objednávky prosím vyplňte formulář níže.

Stáhnout analýzu dluhopisů

Online konzultace ZDARMA

Pro dokončení objednávky prosím pokračujte vybráním datumu a času.