Jan Sušánka
Finanční poradce

Mým cílem je vybudovat portfolio, které vám doživotně
bude generovat nekonečnou rentu.

Vlastním certifikát
EFP

Nejprestižnější evropský certifikát v investičním plánovaní a finančním poradenství v Evropě s akreditací u ČNB.

Platíte mě
vy

Nedostávám žádné provize od bank a jiných společností. Klienti mě napřímo platí za to, že s jistotou jednám v jejich zájmu a doporučuji právě to, co je pro ně opravdu dobré.

Úvodní konzultace zdarma

Úvodní konzultaci vnímám nezávazně jako poznání jeden druhého. Učiňme první krok k sebepoznání a pojďme zjistit, zda vyznáváme podobné hodnoty.

Reference

Respektujeme soukromí našich klientů

Máte-li zájem si naše reference ověřit, rádi Vás spojíme s klienty, kteří nám k tomu dali svolení.

O finanční poradenství jsem se začal zajímat poté, co na mne připadla správa rodinného majetku. Neměl jsem v tomto ohledu žádné zkušenosti, pouze jsem si byl vědom toho, že na trhu je spousta podvodných společností, které se na finanční poradenství zaměřují. K výběru poradce jsem tedy přistupoval s velkou obezřetností. Na pana Sušánku jsem narazil na základě výborných recenzí, které jsem však stále bral s jistou rezervou.

Po prvním setkání jsem byl však příjemně překvapen, z pana Sušánky jsem cítil férové jednaní a skutečný zájem o odvedení co nejlepší služby ve prospěch klienta. Velice oceňuji, že již na první nezávazné schůzce pan poradce zmínil všechny podmínky a poplatky, které se následně již neměnily, rovněž se nesnažil nalákat na vidinu nereálných zisků, ale rozebral se mnou, co je v dlouhodobém horizontu při mých možnostech reálné. I v době koronakrize vždy obratem reagoval na mé dotazy ohledně finančního plánu a dalšího postupu.

Najít někoho, kdo mi pomůže investovat mé peníze, byl pro mne nekonečný horor. Měla jsem spoustu schůzek a poznala jsem hodně finančních poradců, ale měla jsem při jednáních jeden společný problém: nevěřila jsem, že jim jde o mé blaho. Změnu jsem zažila až při jednání s panem Sušánkou, který na mne působil klidně a velmi seriózně. Nic mi netlačil, vysvětlil mi způsob jeho práce, který spočívá v tom, že jeho služba je transparentně placená. Konečně jsem neměla pocit, že budu investovat tam, kde můj poradce dostane nejvyšší provizi. Po několika schůzkách jsem se odhodlala společnosti Sušánka & partneři svěřit své úspory. Společně jsme si ujasnili, jaký je můj cíl a v jakém horizontu. Bylo to poprvé, kdy mě někdo přiměl zamyslet se nad svými penězi v dlouhodobějším horizontu. Samozřejmým servisem je pravidelné informování, jak se investici daří. Co velmi oceňuji, je profesionální přístup, otevřenou komunikaci a vlastně i edukaci v oblasti financí. Jsem spokojená, že mé finance neleží ladem na spořícím účtu, ale že smysluplně vydělávají peníze. Jsem ráda, že jsem v profesionálních rukách společnosti Sušánka & Partneři.

Kde jsem byl vidět?

Kdo jsem?

V oblasti privátního investičního poradenství pro bonitní klientelu se pohybuji od roku 2012. Za tu dobu jsem získal bohaté zkušenosti s tvorbou finančních plánů a nalézáním nejvýhodnějších řešení pro zajištění pasivního příjmů mých klientů.

Své služby nabízím ve formě honorovaného investičního poradenství. To znamená, že nepřijímám žádné provize od bank nebo fondů, ale jsem placen vždy klientem, a to z procentuálního podílu na zisku či dohodnutého paušálního poplatku. Díky tomu jsou mé služby zcela transparentní a vždy radím ve prospěch mého klienta.

Od roku 2018 vlastním certifikát EFP, nejprestižnější evropský certifikát v investičním plánovaní a finančním poradenství v Evropě s akreditací u ČNB, který mě zavazuje se v oblasti finančního plánování neustále vzdělávat. Díky tomu si mí klienti mohou být jistí, že pracuji s aktuálními informacemi.

V roce 2018 jsem založil firmu Sušánka a partneři s. r. o. Jejím cílem je rozšířit povědomí o myšlence a principech honorovaného poradenství v České republice a naučit klienty, jak správně investovat a jak přistupovat k budování dlouhodobého majetku.

Šetřím
váš čas

Individuální přístup
na míru investorovi

Využijte mé zkušenosti pro vaše investiční úspěchy

Nechte mi na sebe kontakt. Ozvu se vám zpět do 24 hodin.

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajůpodmínky služby Google. Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Kontaktní informace

WordPress Lightbox

Novinka!

Inspirujte se naší knihou, která Vám otevře témata, které jste nevěděli, že vůbec existují.

Stáhnout analýzu dluhopisů

Online konzultace ZDARMA

Pro dokončení objednávky prosím pokračujte vybráním datumu a času.