Tvorba investičního portfolia

Zaměřujeme na nejnáročnější klienty, kterým nestačí prémiové řešení od privátních bank. Požadují individuální přístup na základě investičního plánu, který jim zajistí ochranu majetku a finanční nezávislost ve formě čerpání renty.

Jan Sušánka - privátní investiční poradce

V naší společnosti Sušánka & partneři
si zakládáme na těchto hodnotách

Ochrana majetku

Každé naše sestavené investiční portfolio musí být v souladu s dlouhodobou ochranou majetku. Nesnažíme se v žádném případě časovat trh a upozorňujeme vždy na veškerá rizika.

Honorované poradenství

Klienti nás platí přímo na základě modelu honorovaného investičního poradenství. Naše odměna je převážně ze zisku, preferujeme výkonnostní poplatek formou tzv. High-Water Mark.

Partnerství

Jsme vašimi partnery, a proto jednáme ve vašem nejvyšším zájmu. Naší prioritou je dlouhodobá spolupráce, která povede ke splnění vašich investičních cílů a finanční nezávislosti.

Logo Jan Sušánka

Tvorba investičního portfolia patří mezi mé nejčastěji poskytované služby a mám bohaté zkušenosti jak s menšími portfolii, tak portfolii rentiérů, kterým se o majetek už dlouhodobě starám.

O váš majetek se postarám ve 3 fázích

I. Fáze tvorby

Hodnotný majetek, který bude později sloužit k čerpání renty, můžete vybudovat postupně pomocí pravidelného investování, kdy investujete po menších měsíčních částkách, a to přesně podle svého investičního plánu, který je nutné dodržovat.

Investiční plán vám pomůže s rozložením aktiv, přičemž právě rozložení aktiv ovlivňuje až 95 % vývoje celkového investičního portfolia. Díky tomu můžete zvolit správný směr, pokud je vaším cílem finanční nezávislost a možnost čerpání renty. V prvních několika letech bude růst investičního portfolia nepatrný, ale v delším časovým horizontu bude více než znatelný.

Vzorový investiční plán ke stažení zdarma

II. Fáze ochrany majetku

Hodnotný majetek, který jste již vybudovali, může být vystaven některým rizikům, které se můžeme naučit předvídat a následně určit, jaký mohou mít pravděpodobně vliv na hodnotu majetku a jeho postupnou tvorbu.

Jedny z nejvážnějších rizik jsou emoce a inflace, které mohou významným způsobem ohrozit hodnotu majetku. Investiční portfolio by mělo být postaveno tak, aby bylo dlouhodobě v zisku i po odečtení všech nákladů za správu fondů a po odečtení aktuální inflace. Dále je to chování investora, které může v dobách krize významně narušit investiční plán, a proto v těchto dobách zvyšujeme komunikaci s klienty, aby jejich rozhodování bylo na základě dat a povedlo k racionálnímu výsledku.

III. Fáze čerpání renty

Hodnotný majetek, který je určen k čerpání renty, je snazší vybudovat než zařídit, aby byla z vybudovaného majetku čerpána nekonečná renta a bylo možné portfolio převést z generace na generaci, jako je to běžné v USA a dalších západních zemích.

Pomůžeme vám sestavit investiční portfolio, z kterého budete mít užitek nejen vy, ale také vaši potomci. Naučíme vás, jak takové investiční portfolio spravovat, abyste z něj mohli čerpat tolik peněz, kolik potřebujete, a přitom vám peníze nikdy nedošly.

Strategie

Držíme se ověřených investičních strategií, jimiž se inspirujeme především v zahraničí (např. Nobelova nadace, Norský ropný fond, Rakouská škola investování a Warren Buffet).

Celkem jsme sestavili tři strategie:

3,3% p.a

Jste konzervativní investor a obáváte se velkých propadů na trzích? Jde vám převážně o dlouhodobé uchování vašeho majetku? Tak právě pro vás je ideální PERMANENTNÍ PORTFOLIO.

5,32% p.a

Jste investor, který krátkodobě snese větší propady na trzích? Jde vám o dlouhodobý růst vašeho majetku a ochranu vašich peněz nekonečné renty? Investujte do stejné strategie, jakou využívá NOBELOVA NADACE.

6,32% p.a

Jste dynamický investor, který skvěle ovládá své emoce a snese velké propady na trzích? Chcete dlouhodobě zhodnocovat svůj majetek a čerpat pasivní příjem? Investujte stejně jako WARREN BUFFETT.

Investiční portfolio podle fáze investora

Vždy investujeme podle toho, v jaké situaci se klient nachází. Zpravidla jde o dvě velké skupiny investorů:

Proč naše portfolio?

Zaujalo vás, jakým způsobem přistupuji k tvorbě investičního portfolia a chcete ušetřit na jeho správě? Napište mi a sjednejte si online konzultaci zdarma.

Chcete sestavit investiční portfolio, které Vám umožní čerpat rentu za jakékoliv situace na trzích?
Investujte stejně jako dolaroví milionáři.

Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů
WordPress Video Lightbox Plugin

Nenašli jste konkrétní informaci, kterou jste hledali?

Nevadí. Nechte nám na sebe kontaktní údaje, my se Vám ozveme.

Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů

Stáhnout analýzu dluhopisů

* povinné pole
   

Online konzultace ZDARMA

Pro dokončení objednávky prosím pokračujte vybráním datumu a času.