Tvorba investičního portfolia

Zaměřujeme se na nejnáročnější klienty, kterým nestačí prémiové řešení od privátních bank. Požadují individuální přístup na základě investičního plánu, který jim zajistí ochranu majetku a finanční nezávislost ve formě čerpání renty.

Jan Sušánka - privátní investiční poradce

V naší společnosti Sušánka & partneři
si zakládáme na těchto hodnotách

Ochrana majetku

Každé námi sestavené investiční portfolio musí být v souladu s dlouhodobou ochranou majetku. Nesnažíme se časovat trh, upozorňujeme na veškerá rizika.

Honorované poradenství

Klienti nás platí přímo na základě modelu honorovaného investičního poradenství. Naše odměna je převážně ze zisku, preferujeme výkonnostní poplatek formou tzv. High-Water Mark.

Partnerství

Jsme vašimi partnery, a proto jednáme ve vašem nejvyšším zájmu. Naší prioritou je dlouhodobá spolupráce, která povede ke splnění vašich investičních cílů a finanční nezávislosti.

Logo Jan Sušánka

Díky mnohaletým zkušenostem se zařadila tvorba investičního portfolia mezi mé nejčastěji poskytované služby.

O váš majetek se postarám ve 3 fázích

I. Fáze tvorby

Pravidelným investováním dle investičního plánu vybudujete majetek, který bude později zdrojem čerpání renty a finanční nezávislosti. Rozložení aktiv, které je dáno investičním plánem, ovlivňuje až 95 % vývoje investičního portfolia. V prvních několika letech bude růst nepatrný, ale v delším časovým horizontu bude více než znatelný.

Vzorový investiční plán ke stažení zdarma

II. Fáze ochrany majetku

Hodnotný majetek, který je určen k čerpání renty, je snazší vybudovat, než použít již vybudovaný majetek. Pomůžeme vám sestavit a spravovat investiční portfolio, z kterého budete mít užitek nejen vy, ale také vaši potomci.

III. Fáze čerpání renty

Hodnotný majetek, který je určen k čerpání renty, je snazší vybudovat, než použít již vybudovaný majetek. Pomůžeme vám sestavit a spravovat investiční portfolio, z kterého budete mít užitek nejen vy, ale také vaši potomci.

Strategie

Inspirací pro naše investiční strategie jsou např. Nobelova nadace, Norský ropný fond, Rakouská škola investování nebo Warren Buffet.

Celkem jsme sestavili tři strategie:

3,3% p.a.

Jste konzervativní investor a obáváte se velkých propadů na trzích? Jde vám převážně o dlouhodobé uchování vašeho majetku? Tak právě pro vás je ideální PERMANENTNÍ PORTFOLIO.

5,32% p.a.

Jste investor, který krátkodobě snese větší propady na trzích? Jde vám o dlouhodobý růst vašeho majetku a ochranu vašich peněz nekonečné renty? Investujte do stejné strategie, jakou využívá NOBELOVA NADACE.

6,32% p.a.

Jste dynamický investor, který skvěle ovládá své emoce a snese velké propady na trzích? Chcete dlouhodobě zhodnocovat svůj majetek a čerpat pasivní příjem? Investujte stejně jako WARREN BUFFETT.

Investiční portfolio podle fáze investora

Při tvorbě investičního portfolia se řídíme tím, v jaké situaci se klient nachází. Zpravidla jde o dvě velké skupiny investorů:

Proč naše portfolio?

Zaujalo vás, jakým způsobem přistupuji k tvorbě investičního portfolia a chcete ušetřit na jeho správě? Napište mi a sjednejte si online konzultaci zdarma.

Chcete sestavit investiční portfolio, které Vám umožní čerpat rentu za jakékoliv situace na trzích?
Investujte stejně jako dolaroví milionáři.

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajůpodmínky služby Google.
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů
WordPress Video Lightbox Plugin

Nenašli jste konkrétní informaci, kterou jste hledali?

Nevadí. Nechte nám na sebe kontaktní údaje, my se Vám ozveme.

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů

Stáhnout analýzu dluhopisů

Online konzultace ZDARMA

Pro dokončení objednávky prosím pokračujte vybráním datumu a času.