Investiční a finanční poradenství v Brně

Brno je dynamická a rychle se rozvíjející moravská metropole. Je místem, kde se ve vysoké míře koncentruje věda a výzkum a které je nebývale přátelské k inovacím.

Brno je dynamická a rychle se rozvíjející moravská metropole. Je místem, kde se ve vysoké míře koncentruje věda a výzkum a které je nebývale přátelské k inovacím. Proto se mu také říká české město start-upů. Brno láká k investicím více než kdykoli předtím. Jste lokální patrioti, kteří své finance touží zvelebovat a současně se podílet na rozkvětu vašeho města? A nebo jednoduše hledáte vhodný způsob, jak svým financím dát správný směr, který nepovede do slepé uličky?

Mapa ČR

* poradenství poskytujeme po celé republice se zaměřením na tyto města

5 důvodů, proč si vybrat za investičního a finančního poradce právě mě

  • Vlastním certifikát EFA (European Financial Advisor), který je jedním z nejprestižnějších certifikátů v Evropě v oblasti finančního plánování.
  • Českou národní bankou mi byl udělen certifikát pro finanční poradce.
  • Nejsem závislý na žádném z nabízených produktů. Jsem placen ze servisních poplatků spravovaných aktiv a za sestavení finančního plánu.
  • Za svou práci ručím a stavím ji na hodnotách, jako je transparentnost, odbornost a partnerství.
  • Pracuji zodpovědně a s pokorou ke svému klientovi.
Logo Jan Sušánka

S čím Vám mohu pomoci?

Ať už hledíte do budoucnosti s optimismem, či obavami, vždy je dobré být připraven na všechny životní scénáře. Peníze dělají peníze a jejich vhodné investování Vám může zajistit bezproblémovou budoucnost. Svým klientům v Praze nabízím takové služby, které vedou k budování, zhodnocování a ochraně jejich majetku a finanční jistotě. Každý klient má své individuální potřeby a na základě nich sestavuji konkrétní plán, který se může týkat například:

  • zhodnocování a správa nabytého rodinného majetku,
  • finančního zajištění ve stáří,
  • investice do nemovitostí pro podnikání i rodinné bydlení,
  • financování studia potomků,
  • zhodnocování finančních prostředků, které leží na účtě ladem atd.

Příklady služeb mého investičního a finančního poradenství

Svěřenský fond

Disponujete majetkem, ať už se jedná o finance, hmotný či nehmotný majetek, a chcete jej ochránit či jej použít na konkrétní účely? Ve svěřenském fondu bude Váš majetek spravován pouze za účelem, který jste mu při jeho zřízení určili.

Tvorba investičního portfolia

Disponujete konkrétní částkou, která Vám při pokrývání měsíčních nákladů nebude chybět? Na základě Vašich požadavků a ambicí Vám sestavím portfolio, které z malého bohatství učiní velké.

Finanční plánování

Leží Vám úspory na účtě? V dnešní době se jedná o nejméně výhodné uložení finančních prostředků. Připravím Vám plán, který bude respektovat Vaše potřeby a zároveň Vám umožní Vaše peníze dále užívat, pokud budete potřebovat.

WordPress Video Lightbox Plugin

Stáhnout analýzu dluhopisů

* povinné pole
   

Online konzultace ZDARMA

Pro dokončení objednávky prosím pokračujte vybráním datumu a času.