Investiční a finanční poradenství v Plzni

Plzeň je město, v kterém se nebývale investuje. Ať už je to do nových bytů, v jejichž výstavbě je Plzeň na 4. místě v republikovém měřítku, tak do dalších lokalit a míst, která zkvalitňují život jeho obyvatel.

Plzeň je město, v kterém se nebývale investuje. Ať už je to do nových bytů, v jejichž výstavbě je Plzeň na 4. místě v republikovém měřítku, tak do dalších lokalit a míst, která zkvalitňují život jeho obyvatel. Jako 4. největší město v České republice nabízí svým obyvatelům penzum služeb pro kvalitní život. Jako tradičně průmyslová a pivovarnická bašta skýtá možnosti, jak investovat do osvědčených značek a produktů. Pokud patříte mezi plzeňské patrioty a toužíte své finance zhodnotit na domácí půdě, rád Vám s tím pomohu. Stejně tak Vám poradím i s dalšími způsoby, jak Vašim financím dát správný směr, který nepovede do slepé uličky.

Mapa ČR

* poradenství poskytujeme po celé republice se zaměřením na tyto města

5 důvodů, proč si vybrat za investičního a finančního poradce právě mě

Logo Jan Sušánka

S čím Vám mohu pomoci?

Ať už hledíte do budoucnosti s optimismem, či obavami, vždy je dobré být připraven na všechny životní scénáře. Peníze dělají peníze a jejich vhodné investování Vám může zajistit bezproblémovou budoucnost. Svým klientům v Praze nabízím takové služby, které vedou k budování, zhodnocování a ochraně jejich majetku a finanční jistotě. Každý klient má své individuální potřeby a na základě nich sestavuji konkrétní plán, který se může týkat například:

Příklady služeb mého investičního a finančního poradenství

Svěřenský fond

Disponujete majetkem, ať už se jedná o finance, hmotný či nehmotný majetek, a chcete jej ochránit či jej použít na konkrétní účely? Ve svěřenském fondu bude Váš majetek spravován pouze za účelem, který jste mu při jeho zřízení určili.

Tvorba investičního portfolia

Disponujete konkrétní částkou, která Vám při pokrývání měsíčních nákladů nebude chybět? Na základě Vašich požadavků a ambicí Vám sestavím portfolio, které z malého bohatství učiní velké.

Finanční plánování

Leží Vám úspory na účtě? V dnešní době se jedná o nejméně výhodné uložení finančních prostředků. Připravím Vám plán, který bude respektovat Vaše potřeby a zároveň Vám umožní Vaše peníze dále užívat, pokud budete potřebovat.

WordPress Video Lightbox Plugin

Stáhnout analýzu dluhopisů

* povinné pole
   

Online konzultace ZDARMA

Pro dokončení objednávky prosím pokračujte vybráním datumu a času.