Investiční a finanční poradenství v Mladé Boleslavi

Ačkoliv Mladá Boleslav co do počtu obyvatel nedosahuje příliš vysokých čísel, její poloha v blízkosti romantického Máchova kraje, Českého ráje i hlavního města Prahy z ní dělají ideální místo pro život.

K tomu je potřeba přičíst vliv největšího zaměstnavatele ve městě i okolí – Škoda Auto. I díky němu je životní úroveň vysoká. Jste-li místní patrioti a rádi byste investovali do firem zaměřených na průmysl, které zároveň pozitivně ovlivňují vaše okolí, akcie společnosti Škoda Auto mohou být pro vás příhodným řešením. Stejně tak se vzhledem k vysoké poptávce po bydlení vyplatí investovat do nemovitostí. Sjednejte si s námi nezávaznou konzultaci a na základě vašich představ zjistíme, zda jsou tyto investiční možnosti pro Vás vhodné, či vykročíme jiným směrem.

* poradenství poskytujeme po celé
republice se zaměřením na tyto města

6 důvodů,proč si vybrat za investičního a finančního poradce profesionální poradenskou společnost Sušánka & partneři s.r.o.

S čím Vám mŮŽEME pomoci?

Ať už hledíte do budoucnosti s optimismem či obavami, vždy je dobré být připraven na všechny životní scénáře. Peníze dělají peníze a jejich vhodné investování vám může zajistit bezproblémovou budoucnost. Našim investorům v Mladé Boleslavi nabízíme takové služby, které vedou k budování, zhodnocování a ochraně jejich majetku a k finanční jistotě. Každý investor má své individuální potřeby a na jejich základě sestavujeme konkrétní plán, který se může týkat například:

Příklady služeb našeho
investičního a finančního poradenství

Tvorba investičního portfolia

Disponujete jednotkami až stovkami milionů korun, které můžete investovat dlouhodobě pro vytvoření pasivního příjmu? Na základě vašich požadavků vám sestavíme individuální dlouhodobé investiční portfolio, které bude připravené na různé možné ekonomické scénáře.

Finanční
plánování

Leží vaše úspory na účtu? V dnešní době se jedná o nejméně výhodné uložení finančních prostředků. Připravíme pro vás plán, který bude respektovat vaše potřeby a zároveň Vám umožní vaše peníze dále užívat, pokud je budete potřebovat.

V tvorbě finančních a investičních plánů se inspirujeme úspěšnými investory, jako jsou: Warren Buffett či Nobelova nadace, která svými rozhodnutími dokázala doslova zvrátit svůj osud a zachránit svůj majetek před bankrotem.

...nebo nám nechte na sebe kontakt

Ozveme se Vám zpět do 24 hodin.

WordPress Lightbox

Novinka!

Inspirujte se naší knihou, která Vám otevře témata, které jste nevěděli, že vůbec existují.

Stáhnout analýzu dluhopisů

Online konzultace ZDARMA

Pro dokončení objednávky prosím pokračujte vybráním datumu a času.