Investiční a finanční poradenství v Olomouci

Olomouc jako přirozené historické centrum Moravy s druhou nejstarší univerzitou v ČR. To je podhoubí pro unikání mix tradice a mladého inovativního pohledu na budoucnost.

Olomoucko má v sobě velký potenciál. Na dalším rozvoji se mohou podílet zejména podnikatelé, ideálně v propojení s kvalitním vysokým školstvím. Takové spojení může přinést úspěšné projekty minimálně s evropským dosahem. Úspěšný business s sebou nese také bohatství, o které je třeba se náležitě starat. Profesionální investiční poradenství s evropskými standardy a zkušenostmi je péče, jakou si Váš majetek skutečně zaslouží.

* poradenství poskytujeme po celé
republice se zaměřením na tyto města

6 důvodů,proč si vybrat za investičního a finančního poradce profesionální poradenskou společnost Sušánka & partneři s.r.o.

S čím Vám mŮŽEME pomoci?

Ať už hledíte do budoucnosti s optimismem či obavami, vždy je dobré být připraven na všechny životní scénáře. Peníze dělají peníze a jejich vhodné investování vám může zajistit bezproblémovou budoucnost. Našim investorům v Olomouci nabízíme takové služby, které vedou k budování, zhodnocování a ochraně jejich majetku a k finanční jistotě. Každý investor má své individuální potřeby a na jejich základě sestavujeme konkrétní plán, který se může týkat například:

Příklady služeb našeho
investičního a finančního poradenství

Tvorba investičního portfolia

Disponujete jednotkami až stovkami milionů korun, které můžete investovat dlouhodobě pro vytvoření pasivního příjmu? Na základě vašich požadavků vám sestavíme individuální dlouhodobé investiční portfolio, které bude připravené na různé možné ekonomické scénáře.

Finanční
plánování

Leží vaše úspory na účtu? V dnešní době se jedná o nejméně výhodné uložení finančních prostředků. Připravíme pro vás plán, který bude respektovat vaše potřeby a zároveň vám umožní vaše peníze dále užívat, pokud je budete potřebovat.

V tvorbě finančních a investičních plánů se inspirujeme úspěšnými investory, jako jsou: Warren Buffett či Nobelova nadace, která svými rozhodnutími dokázala doslova zvrátit svůj osud a zachránit svůj majetek před bankrotem.

...nebo nám nechte na sebe kontakt

Ozveme se Vám zpět do 24 hodin.

WordPress Video Lightbox Plugin

Stáhnout analýzu dluhopisů

Online konzultace ZDARMA

Pro dokončení objednávky prosím pokračujte vybráním datumu a času.