E-book

Model zahraniční rodiny disponující majetkem 5 mil. USD a více

V současné době hodně investorů přemýšlí, jak správně a efektivně investovat peníze. Máte volné peníze k investování a chcete je ochránit před zbytečnými riziky a před vlivem inflace?

Investujte!

Stáhněte si zdarma náš e-book Model zahraniční rodiny, která disponuje majetkem 5 mil. USD a více a inspirujte se, jakým způsobem rodiny v zahraničí spravují své jmění. Proč pro ně není nejdůležitější maximální výnos, ale ochrana již vybudovaného bohatství.

Co vás kniha naučí?

Pro koho je E-book vhodný?

4 důvody, proč si stáhnout E-knihu

Reference

Investor 35 let

300 mil Kč

Svůj majetek jsem vydělal v USA, kde jsem dlouho žil. A tak i vzhledem k velikosti svého majetku jsem měl možnost se bavit s největšími finančními institucemi na světě, např. Morgan Stanley, Creative Planning atd… ale i mnoha českými privátními bankéři a dalšími US a UK poradci a poradenskými firmami. V té době jsem již rok spolupracoval s panem Sušánkou a Sušánka & partneři. K mému překvapení jsem zjistil, že nespatřuji velký rozdíl mezi poradcem z Morgan Stanley a Honzou Sušánkou z České republiky. To hovoří, myslím, velmi dobře ve prospěch pana Sušánky. Oba nabízejí finanční plánování a investiční poradenství na vysoké úrovni. Privátní bankovnictví v CZ je zlehka zaseknuté v době před pár lety, ale jistě to není ta nejhorší volba. Vedle poradce jako je Jan Sušánka ale zaostávají a opravdu si nemůžete být jistí, jestli vám radí ve váš prospěch.

Stáhněte si náš nový e-book Model zahraniční rodiny, která disponuje majetkem 5 mil. USD a více. Odstartujte tak lepší práci s Vašim investičním majetkem po vzoru modelu zahraničních rodin.

WordPress Video Lightbox Plugin

Stažení e-knihy
Model zahraniční rodiny

Pro dokončení objednávky prosím vyplňte formulář níže.

Stáhnout analýzu dluhopisů

Online konzultace ZDARMA

Pro dokončení objednávky prosím pokračujte vybráním datumu a času.