E-book

Model zahraniční rodiny disponující majetkem 5 mil. USD a více

V současné době hodně investorů přemýšlí, jak správně a efektivně investovat peníze. Máte volné peníze k investování a chcete je ochránit před zbytečnými riziky a před vlivem inflace?

Investujte!

Stáhněte si zdarma náš e-book Model zahraniční rodiny, která disponuje majetkem 5 mil. USD a více a inspirujte se, jakým způsobem rodiny v zahraničí spravují své jmění. Proč pro ně není nejdůležitější maximální výnos, ale ochrana již vybudovaného bohatství.

Co vás kniha naučí?

Pro koho je E-book vhodný?

4 důvody, proč si stáhnout E-knihu

Reference

Investor 35 let

300 mil Kč

Svůj majetek jsem vydělal v USA, kde jsem dlouho žil. A tak i vzhledem k velikosti svého majetku jsem měl možnost se bavit s největšími finančními institucemi na světě, např. Morgan Stanley, Creative Planning atd… ale i mnoha českými privátními bankéři a dalšími US a UK poradci a poradenskými firmami. V té době jsem již rok spolupracoval s panem Sušánkou a Sušánka & partneři. K mému překvapení jsem zjistil, že nespatřuji velký rozdíl mezi poradcem z Morgan Stanley a Honzou Sušánkou z České republiky. To hovoří, myslím, velmi dobře ve prospěch pana Sušánky. Oba nabízejí finanční plánování a investiční poradenství na vysoké úrovni. Privátní bankovnictví v CZ je zlehka zaseknuté v době před pár lety, ale jistě to není ta nejhorší volba. Vedle poradce jako je Jan Sušánka ale zaostávají a opravdu si nemůžete být jistí, jestli vám radí ve váš prospěch.

Stáhněte si náš nový e-book Model zahraniční rodiny, která disponuje majetkem 5 mil. USD a více. Odstartujte tak lepší práci s Vašim investičním majetkem po vzoru modelu zahraničních rodin.

WordPress Lightbox

Stažení e-knihy
Model zahraniční rodiny

Pro dokončení objednávky prosím vyplňte formulář níže.

Novinka!

Inspirujte se naší knihou, která Vám otevře témata, které jste nevěděli, že vůbec existují.

Stáhnout analýzu dluhopisů

Online konzultace ZDARMA

Pro dokončení objednávky prosím pokračujte vybráním datumu a času.