Podcasty

Vím, že v dnešní uspěchané době je čas nejdražší komoditou a každý z nás se ho snaží efektivně využít. Pokud vás zajímají investice v širším kontextu nebo zkušenosti úspěšných podnikatelů a jejich rady, poslouchejte podcasty z dílny Sušánka & partneři s.r.o. Pusťte si je během cesty na obchodní schůzku, při cestě autem na chalupu nebo před odletem na letišti a využijte volnou chvilku k sebevzdělání.

Podnikatelská mysl

Podcast Podnikatelská mysl, vzestupy a pády českých podnikatelů vznikl na základě mé mnohaleté zkušenosti z poradenské praxe. Zpovídám v nich zajímavé a inspirativní osobnosti českého podnikatelského prostředí a povídám si s nimi o jejich úspěších i neúspěších v podnikání i v životě.

Podnikatelskou mysl si můžete pustit jednou za 14 dní.

Mysl investora

Mysl investora je ryze investiční podcast, v němž s vámi sdílím své know how a zkušenosti z oblasti investic, investičního poradenství a můj pohled na investiční poradenství v ČR. Zabývám se v něm zajímavými tématy a zvu si inspirativní hosty.

Mysl investora si můžete pustit nepravidelně, vždy však minimálně jednou měsíčně.

25: Martin Hurych a David Janeček: Napište si, jak vypadá váš aktuální sales proces, zjistíte, co můžete dělat lépe

Hosty této epizody jsou Martin Hurych a David Janeček, se kterými se bavíme na téma obchod a obchodní strategie. Martin působil přes 20 let v globálních výrobně-obchodních společnostech kótovaných na burzách v Londýně a Amsterdamu. Dnes pomáhá formám s jejich obchodními strategiemi a akcelerací jejich obchodních a inovačních aktiv. Expertízou Davida jsou sales, obchodní dovednosti a moderní sales proces. Tvrdí, že bez nastaveného sales procesu je lepší se na celý sales rovnou vykašlat. Jak během koronakrize firmy přemýšleli o obchodu a obchodních strategiích? Jak by měli obchodníci pracovat, aby nebyli vyhořelí a frustrovaní? A co by firmy měly udělat pro to, aby vylepšily svůj sales proces?

5: Jan Sušánka – záznam z živého vysílání Události ze světa vašich peněz

Každý měsíc pro Vás komentujeme události ze světa 💰 ekonomiky, financí a 📈 kapitálových trhů. V 🎥 ŽIVÉM vysílání jsme diskutovali na tato témata: ✅ Pokles amerického HDP o 9,5% a možný další vývoj ✅ Vývoj HDP v ČR a prognóza ČNB ✅ Jak investovat v době recese a jak se chovat (scénáře) ✅ Nájemné skladů se poprvé historicky dostalo nad ceny nájemného obchodních center ✅ Společnost isoline se dostala do finančních problému a oznámila investorům, že jim nevyplatí peníze z dluhopisů 2016. Výnos není vše co by investoři měli sledovat. ✅ Hodnota americké společnosti Apple přesáhlo poprvé v historii hodnotu 2 bilionů amerických dolarů ✅ Vláda a Ministerstvo financí hodlají podpořit kapitálové trhy v podobě balíčku a možnosti daňových odpočtů.

24: Michal Vrbický: Podařilo se nám firmu posunout o obrovský kus dál

Michal Vrbický je manažerem a ředitelem provozu v rodinné firmě 3D Tech. Ve firmě má i čerstvé zkušenosti z mezigenerační obměny. Jak se z kontrolora po 10 letech propracoval až na ředitele provozu? Jak v rodině oddělují pracovní a osobní rozhovory? V jaké fázi je nyní v jejich firmě mezigenerační obměna? Na je Michal nejvíce hrdý? A co by doporučil jiným rodinným firmám?

23: Jitka Zoderová a David Kolář: Po narození dcery se stal ve firmě velký třesk

Jitka Zoderová je zakladatelkou Business Animals. Po prodeji firmy se při mateřské věnuje koučování a konzultování Ikigai. David Kolář je zakladatelem Mastermind klubu a firmy Business Laboratory, která firmám pomáhá s obchodními procesy a digitalizací obchodu. Co vedlo k založení společnosti Business Animals a jak dospěli k momentu, kdy se rozhodli ji prodat? Co byla první aktivita po rozhodnutí prodat celou firmu? A dokázali by si představit po prodeji firmy již nic dalšího nedělat?

22: José Kadlec: Vybudovat si osobní branding může trvat i jen měsíc – začněte na LinkedInu

Josef Kadlec je zakladatelem agentury GoodCall a společností Datacruit a Recruitment Academy. Je jedním z prvních LinkedIn headhunterů v Evropě. Jak vypadala Josého podnikatelská cesta? Co je to pasivní talent? Hodí se dát si na LinkedIn soukromou fotku z pláže? Jak vypadá současný trh práce? A jak náročné je vybudovat si osobní branding?

4: Jan Sušánka: Investoři by měli by umět pracovat s emocemi

V tomto rozhovoru v rámci pořadu Události ze světa vašich peněz se budeme bavit o aktuálních událostech z akciových a finančních trhů. Co pro investory v současné době znamená posílení české koruny proti zahraničním měnám? Proč je pro investora důležité umět pracovat s emocemi? Jak řešit vstupní poplatky u investic? K čemu je potřeba manažer portfolia? A co byste měli vědět o společnosti Fisker, která nyní vstupuje na burzu jako IPO, a která je jako výrobce elektromobilů považovaná za konkurenci Tesly?
WordPress Video Lightbox Plugin

Nenašli jste konkrétní informaci, kterou jste hledali?

Nevadí. Nechte nám na sebe kontaktní údaje, my se Vám ozveme.

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů

Stáhnout analýzu dluhopisů

Online konzultace ZDARMA

Pro dokončení objednávky prosím pokračujte vybráním datumu a času.